Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

Moterų teniso rinktinės kapitonė: grįžome ten, kur mums ir priklauso būti

ELTA 2015.09.08 13:45

Lietuvos moterų teniso rinktinės kapitonė Edita Liachovičiūtė džiaugėsi, kad mūsų šalies komanda sėkmingai pasirodė Federacijos taurės III grupės Europos-Afrikos zonos varžybose Juodkalnijoje ir sugrįžo į II grupę.

Lietuvos moterų teniso rinktinės kapitonė Edita Liachovičiūtė džiaugėsi, kad mūsų šalies komanda sėkmingai pasirodė Federacijos taurės III grupės Europos-Afrikos zonos varžybose Juodkalnijoje ir sugrįžo į II grupę.

Pasak komandos kapitonės E. Liachovičiūtės, puiki atmosfera komandoje tapo svarbiausiu veiksniu, leidusiu iškovoti pergales tada, kai jų labiausiai reikėjo.

„Visų pirma, noriu padėkoti merginoms už puikų darbą treniruotėse ir pergales Juodkalnijoje. Manyčiau, kad grįžome ten, kur mums ir priklauso būti – į II grupę. Nors kelias aukštyn, nepaisant neblogų burtų, nebuvo lengvas. Su merginomis juokavome, kad žaidėme vieną grupės mačą, o tada du finalus – iš pradžių prieš Kiprą dėl pirmos vietos grupėje, o tada prieš Moldovą dėl patekimo į aukštesnę varžybų grupę“, – pasakojo E. Liachovičiūtė.

Abu lemiami susitikimai klostėsi praktiškai pagal identišką scenarijų: Akvilės Paražinskaitės pergalė, Linos Stančiūtės pralaimėjimas ir lemiamas dvejetų susitikimas.

„Akvilė šiemet puikiai sužaidė ir vienetų, ir dvejetų mačus. O Linai labai trūko žaidybinės praktikos. Metų pradžioje jos turnyrų tvarkaraštis nebuvo intensyvus, tačiau lemiamomis dvejetų susitikimų akimirkomis jautėsi jos patirtis. Labai džiaugiuosi, kad šiemet pavyko dvejetai. Juk pernai nesėkmės juose sugadino mums namie vykusias Federacijos taurės varžybas“, – kalbėjo Lietuvos rinktinės kapitonė.

Be L. Stančiūtės ir A. Paražinskaitės, Lietuvos rinktinės sudėtyje dar buvo Justina Mikulskytė ir Paulina Bakaitė, tačiau varžybų metu kortuose jos nepasirodė.

„Paulina – labai jauna, ir tai buvo jos debiutas Lietuvos rinktinėje. Tikiuosi, kad ši kelionė į Juodkalniją paskatins ją dar nuoširdžiau dirbti treniruotėse ir siekti naujų pergalių kortuose. Ji tikrai suspės sužaisti už Lietuvos rinktinę. O Justiną leisti į kortus planavau, tačiau tik nuvykus į Juodkalniją ji smarkiai peršalo ir padėti komandai praktiškai negalėjo. Kita vertus, turnyras nebuvo ilgas, todėl Lina ir Akvilė pavargti nespėjo“, – teigė E. Liachovičiūtė.

Kitais metais Federacijų taurės II grupėje Lietuvos ir Danijos rinktinėms teks varžytis su Pietų Afrikos, Egipto, Bosnijos ir Hercegovinos, Slovėnijos, Suomijos ir Liuksemburgo komandomis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi