2019.04.08 23:40

Į trečiąją vietą šoktelėjusiai „Chelsea“ pergalę nukalė reto grožio įvartį įmušęs Hazardas

LRT.lt2019.04.08 23:40

Vienintelėse pirmadienį sužaistose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse svarbią pergalę iškovojo Londono „Chelsea“ ekipa namuose 2:0 įveikusi „West Ham United“ futbolininkus. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė belgas Edenas Hazardas. Po šios pergalės „Chelsea“ pakilo į trečiąją vietą čempionate.

„Chelsea“ saugas vienu gražiausių sezono įvarčių pasižymėjo 24-ąją rungtynių minutę. Gavęs perdavimą iš komandos draugo netoli aikštės vidurio, vienas Londono ekipos lyderių pradėjo reidą varžovų vartų link savo kelyje įveikęs visą varžovų gynybą ir galingu smūgiu nuginklavęs „West Ham United“ vartininką.

Antrąjį rungtynių įvartį belgas pelnė susitikimo pabaigoje. 90-ąją minutę „West Ham United“ gynyba nespėjo užtverti kelio E. Hazardui, kuris tiksliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą padvigubino „Chelsea“ pranašumą.

Iš viso E. Hazardas šiame „Premier“ lygos sezone yra įmušęs 16 įvarčių.

Iki šių rungtynių „Chelsea“ žygiavo 5-oje turnyro lentelės pozicijoje ir buvo už pirmojo ketvirtuko, kuris garantuoja kelialapį į kito sezono UEFA Čempionų lygos grupių etapą, ribų.

Pergalė Londono vienuolikę su 66 taškais kilstelėjo į trečiąją poziciją. Tiesa, žemiau esantys Londono „Tottenham Hotspur“ (64 tšk.) ir Londono „Arsenal“ (63 tšk.) yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„West Ham United“ su 42 taškais turnyro lentelėje užima 11-ąją poziciją.