Sportas

2019.04.08 20:03

Ronaldinho sūnus apie savo garsųjį tėtį papasakojo tik pasirašęs pirmąjį profesionalų kontraktą

LRT.lt2019.04.08 20:03

Vieno garsiausių visų laikų Brazilijos futbolo žaidėjų Ronaldinho sūnus Joao Mendesas sėkmingai perėjo atranką į „Cruizero“ klubą. Nors gali pasirodyti, jog garsaus tėčio faktorius suveikė kovojant dėl vietos klube, pasirodo, J. Mendesas neatskleidė informacijos apie savo garsųjį tėtį tol, kol nepasirašė kontrakto su klubu, praneša BBC.

„Nors ir Joao yra Ronaldinho sūnus, jaunuolis atrankoje dalyvo be klubo žinios apie tai, kad jo tėtis yra Ronaldinho, – teigiama klubo pranešime. – Futbolininkas sutartį su klubu užsitarnavo dėka savo talento, o apie jo tėtį buvo sužinota kiek vėliau, jau pasirašius sutartį.“

View this post on Instagram

#tbt ,, ❤️🤪

A post shared by João Mendes de Assis Moreira (@_mendesjoao_) on

Klubo jaunimo sekcijos vadovas Amarildo Ribeiro tvirtina, jog J. Mendesas turi visas savybes būti puikiu futbolininku.

„J. Mendesas yra didelio sudėjimo, o jo futbolo technikos įgūdžiai – aukšto lygio. Jis gali puikiai žaisti tiek atakuojančio saugo, tiek puolėjo pozicijose. Net ir būdamas aukštas, J. Mendesas yra labai greitas bei puikiai užbaigia atakas“, – kalbėjo A. Ribeiro.

Ronaldinho sūnus sutartį su „Cruizero“ klubu sudarė iki 2025 metų.

„Pasirašius profesionalią sutartį su „Cruizero“ klubu išsipildė mano svajonė – žaisti futbolo profesionaliai. Noriu mušti įvarčius „Mineirao“ stadione ir skirti juos futbolo aistruoliams“, – cituojamas J. Mendesas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.