Sportas

2019.04.08 19:48

Eurolygos atkrintamųjų karštinė: sirgalių antplūdis sutrikdė bilietų pardavimo sistemą

LRT.lt2019.04.08 19:48

Milžiniško sirgalių susidomėjimo sulaukę bilietai į balandžio 23 dieną „Žalgirio“ arenoje vyksiančias Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes kaip reikiant sutrikdė bilietų pardavimo sistemas. Tai buvo pranešta oficialioje „Žalgirio“ klubo „Facebook“ paskiroje pirmadienio pavakarę.

„Bilietų pardavimo sistema bus atnaujinta antradienį, balandžio 9 d., nuo 12.00 val. kur kas pajėgesniuose serveriuose internete ir bilietų pardavimo vietose. Abonementų savininkų vietų rezervacija pratęsiama iki ketvirtadienio (balandžio 11 d., 23.59 val.). Taip pat norime nuraminti nerimaujančius – šiuo metu nupirkta tik labai maža dalis bilietų (neįtraukiant abonementams rezervuotų vietų), tad jų tikrai bus, kai prasidės visuotinė prekyba. Nuoširdžiai atsiprašome dėl susiklosčiusios situacijos ir visais pajėgumais stengiamės, kad rytoj galėtume sklandžiai pradėti prekybą bei kartu švęsti krepšinio šventę!“, – rašoma klubo žinutėje.

Primename, kad jau dieną prie „Žalgirio“ arenos veikiančios bilietų kasos buvo nutįsusi didžiulė sirgalių eilė. Portalo LRT.lt žiniomis, didžioji dalis kauniečių gerbėjų bilietų laukė ne vieną valandą.

Ketvirtfinalio serija startuos Stambule dvejomis rungtynėmis balandžio 16 ir 18 dienomis, o tada persikels į Kauną, kur rungtynės įvyks balandžio 23, ir jei reikės, 25 dienomis.

Lemiamas serijos iki trijų pergalių mačas vyktų balandžio 30 dieną Stambule.