Sportas

2015.09.08 13:45

S. S. Vene: Europos čempionate norime ne tik garbingai pasirodyti

basketnews.lt2015.09.08 13:45

Europos krepšinio čempionate po 14 metų pertraukos dalyvaus ir Estijos rinktinė. Estai varžysis D grupėje Rygoje, kartu su Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Belgijos ir Čekijos rinktinėmis.

Europos krepšinio čempionate po 14 metų pertraukos dalyvaus ir Estijos rinktinė. Estai varžysis D grupėje Rygoje, kartu su Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Belgijos ir Čekijos rinktinėmis.

Vieno Estijos rinktinės lyderių, Kauno „Žalgirio“ puolėjo Siimo-Sanderio Vene teigimu, estai Europos pirmenybėse nesirengia būti statistais.

„Dalyvauti Europos čempionate mums yra labai svarbu. Žaisime Rygoje, netoli namų, tad tikimės ir fanų palaikymo. Kartu žaidžiame pakankamai ilgai ir nors neturime labai ryškių žvaigždžių, mes sunkiai dirbame ir siekiame savo tikslų. Nėra tikslo atvažiuoti, pademonstruoti šypsenas ir vykti namo. Europos čempionate norime ne tik pasirodyti garbingai, mes sieksime patekti į kitą etapą. Varžovai su kuriais susitiksime D grupėje nėra neįveikiami. Tik Lietuvos rinktinė yra aukštesnio lygio nei visos kitos“, – duodamas interviu FIBA sakė S. S. Vene.

25-erių estas pasakoja, kad su „Žalgirio“ žaidėjais nuolat pasikalba apie artėjantį Europos čempionatą, kurio metu atsidurs skirtingose barikadų pusėse.

„Daug apie tai diskutuojame ir juokaujame su žalgiriečiais. Lietuviai neabejoja, kad pateks į kitą etapą, jiems tai savaime suvokiamas dalykas. Trumpame turnyre nemažą vaidmenį atlieką ir sėkmė, tad visos komandos turi šansų“, – kalbėjo S. S. Vene.

Šį sezoną Eurolygoje S. S. Vene rinko po 3,4 taško ir 1,2 atkovoto kamuolio per mačą. Tiesa, trenerio pasitikėjimo estas sulaukė tik antroje sezono pusėje, kai sublizgėjo LKF taurės turnyre.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt