Naujienų srautas

Sportas2019.04.08 15:26

„Watford“ komandą į FA taurės finalą atvedęs kapitonas: šita akimirka yra skirta tik mums

LRT.lt 2019.04.08 15:26

Vakar vykusios Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės pusfinalio rungtynės tarp „Watford“ ir „Wolves“ ekipų žiūrovams padovanojo tikrą dramą – dviem įvarčiais pirmavę „vilkai“ persvaros neišlaikė ir per pratęsimą turėjo pripažinti varžovų pranašumą, taip užleisdami jiems kelią į finalą. Ši pergalė itin daug reiškė „Watford“ kapitonui Troy`ui Deeney, kuris po mačo neslėpė savo emocijų.

T. Deeney savo gyvenime turėjo įvairiausių duobių – būdamas keturiolikos buvo išmestas iš mokyklos, o kiek vėliau, jau pradėjęs futbolininko karjerą, turėjo pasėdėti ir belangėje – už žmogaus sužalojimą konflikto bare metu.

Dėl visų šių nuopolių pačiam T. Deeney šis patekimas į taurės finalą yra ypatingai svarbus. To jis neslėpė ir kalbėdamas su žiniasklaida po rungtynių.

„Pirmą kartą į viską pažiūrėjau iš kiek savanaudiškos pusės. Po mačo pakalbėjau su šeima ir supratau, jog per tą laiką tikrai nuėjau toli, – kalbėjo futbolininkas. – Žmonės pirmiausia atsimena mano laiką kalėjime, tačiau sunku man buvo ir iki tol. Nemeluosiu, aikštėje po rungtynių sunkiai laikiau ašaras, nes prisiminiau, kad prieš kurį laiką pats turėjau mokėti pinigus, norėdamas žaisti futbolą.

Prieš dvylika metų pats mokėdavau dešimt svarų per savaitę, kad galėčiau rungtyniauti, o dabar esu FA taurės finale, kur rungtyniausime prieš labai gerą „Manchester City“ komandą. Tačiau dabar mes esame čia ir jaučiamės nusipelnę čia būti“.

T. Deeney turėjo žodžių ir tiems, kurie, galbūt patiria sunkumų ir pagalvoja apie tai, jog turėtų mesti futbolą.

„Galima kalbėti ne tik apie futbolą, bet gyvenimą apskritai. Čia visada bus sunkumų, nereikia tikėti tais „Instagramo“ įrašais, kur žmonės džiaugiasi ir demonstruoja, kaip puikiai gyvena, – teigė sportininkas. – Visi turi mokėti sąskaitas, visi turi savų skausmų, tačiau jeigu sugebėsi išlikti atviras sau – viskas bus gerai.

Tą bandau daryti ir aš. Žinoma, kasdien darau klaidų, bet ši diena man reiškia labai daug. Visi mano artimiausi žmonės yra čia ir tai yra svarbiausia."

Jau per pridėtą teisėjo laiką išlyginamąjį įvartį pelnęs ir komandas į pratęsimą pasiuntęs T. Deeney sako, jog po tokio sugrįžimo nelabai svarbu, kas laukia finale.

„Nenoriu nuskambėti nepagarbiai, tačiau tai yra mūsų akimirka. Tai yra visų mūsų sirgalių, kurie mus lydėjo ir į rungtynes prieš mėgėjų komandas, akimirka. Pats buvau čia, kai klubas buvo arti bankroto ribos. Nei „Manchester City“, nei niekas kitas negali mums pasakyti, kaip turėtume jaustis. Galime tiesiog prisėsti, pasimėgauti tuo ir tarti sau: esame tikrai gerų vyrukų kompanija ir šito nusipelnėme“, – teigė žaidėjas.

FA taurės finalas tarp „Manchester City“ ir „Watford“ komandų „Wembley“ stadione įvyks gegužės 18 dieną.

 

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi