Naujienų srautas

Sportas2019.04.08 13:00

Susidomėjimas didžiulis: kauniečiai jau šluoja bilietus į rungtynes su „Fenerbahce“

LRT.lt 2019.04.08 13:00

Kauno „Žalgiris“ tik šiandien pradėjo prekybą bilietais į Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynes su Stambulo „Fenerbahce“, tačiau jau tampa aišku, jog vietos tuščios ilgai nebus – susidomėjimas rungtynėmis yra didžiulis nuo pat pirmos valandos.

Įprastai populiaresnė bilietų įsigijimo opcija yra internetinėse kasose, tačiau kauniečių pasiryžimą atspindi tas faktas, jog daugybė sirgalių išsirikiavo prie „Žalgirio“ arenos kasų ir sudarė gyvą eilę.

Eilės tokios, jog kantriausiems laukti gali reikėti ir iki valandos.

Ne ką lengvesnė situacija ir internetinėse kasose – čia susidomėjimas bilietais toks didžiulis, jog pardavimo puslapiai neveikia ir yra tiesiog „nulūžę“.

Ketvirtfinalio serija startuos Stambule dvejomis rungtynėmis balandžio 16 ir 18 dienomis, o tada persikels į Kauną, kur rungtynės įvyks balandžio 23, ir jei reikės, 25 dienomis.

Lemiamas serijos iki trijų pergalių mačas vyktų balandžio 30 dieną Stambule.

Kaip anksčiau skelbė „Žalgirio“ klubas, abonementų savininkai (Kauno „Žalgirio“ abonementai galioja tik Eurolygos reguliariam sezonui) bilietus į jiems rezervuotas vietas galės įsigyti nuo balandžio 8 d. 12.00 val. iki 10 d. 23.59 val. Per šį laikotarpį galima įsigyti bilietą į Eurolygos ketvirtfinalio serijos trečiąsias rungtynes į savo vietą/-as. Nuo balandžio 11 d. neišpirktos vietos bus paleistos į viešą prekybą.

Pirmųjų bilietų kainos svyruos nuo 19–80 eurų, ložėse – 100 eurų, VIP parketinės vietos šalia aikštelės kainuos nuo 200 eurų. Kauno „Žalgiris“ naudoja pažangią bilietų pardavimo sistemą, didėjant paklausai kainos automatiškai kinta, tad įsibėgėjant pardavimams bilietai brangs.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi