Naujienų srautas

Sportas2019.04.08 12:31

Parodytas pasitikėjimas: stringančius „Šiaulius“ ir toliau rems Šiaulių bankas

LRT.lt 2019.04.08 12:31

Didžiausias lietuviško kapitalo bankas „Šiaulių bankas“ ir krepšinio klubas „Šiauliai“ pratęsė bendradarbiavimo sutartį – Šiaulių bankas išliks pagrindiniu klubo rėmėju 2019 metais, praneša oficiali klubo svetainė.

Klubo direktorius Mindaugas Žukauskas dėkojo Šiaulių bankui už išlaikytą pasitikėjimą ir suteiktą paramą bei džiaugėsi, kad pagrindiniu klubo rėmėju išlieka Šiauliuose gimęs bankas.

„Labai džiugu, kad Šiauliuose susikūręs bankas šiais metais liko ištikimas ilgalaikei Šiaulių krepšinio klubo vizijai ir padės klubui investuoti į perspektyvius Lietuvos krepšinio talentus. Tikime, kad svari banko finansinė parama dar labiau sustiprins šio bei kito sezono komandą, padės siekti gerų rezultatų, taip pat prisidės prie viso Šiaulių regiono krepšinio bendruomenės kūrimo“, – teigė M.Žukauskas.

Šiaulių banko administracijos vadovas Vytautas Sinius teigė, kad KK „Šiauliai“ rėmimas naudingas ne tik pačiam klubui, bet ir visam Šiaulių miestui.

„Norime, kad šis krepšinio klubas taptų dar labiau matomas ir stiprintų ryšį su žiūrovais, rėmėjais ir visu Šiaulių regionu. Esu tikras, kad finansinė parama įvairiapusiškai padės komandai siekti aukštų rezultatų ir plėsti savo galimybes“, – tvirtino V. Sinius.

Šiaulių banko vadovas pabrėžė, kad bankas didžiuojasi galėdamas prisidėti prie jaunųjų krepšinio talentų ir krepšinio kultūros puoselėjimo Lietuvoje. Šiauliai yra viena iš pagrindinių krepšinio talentų kalvių – jauni žaidėjai turi galimybę tobulėti ir ugdyti meistriškumą „Šiaulių“ krepšinio klube, o vėliau garsinti Lietuvos vardą aukšto lygio tarptautinėse varžybose.

Klubo privačių rėmėjų indėlis šį sezoną augo dar labiau. Praėjusiais metais beveik pusė (49 proc.) surinkto biudžeto buvo Šiaulių Savivaldybės skiriamos lėšos, o šį sezoną net 61 proc. klubo pajamų sudaro privačių rėmėjų parama. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi