Naujienų srautas

Sportas2019.04.08 09:11

Žiauriausias sezono smūgis pro šalį? Puolėjas į vartus nepataikė iš 10 centimetrų

LRT.lt 2019.04.08 09:11

Prancūzijos futbolo lygoje užfiksuotas sunkiai suvokiamas Paris „Saint-Germain“ futbolininko epizodas. Ericas Maximas Choupo-Motingas nesugebėjo nukreipti kamuolio į vartus, nors stovėjo kone ant linijos.

PSG ir „Strasbourg“ rungtynėse Paryžiuje ėjo 28-oji minutė, o rezultatas buvo 1:1, kai Christopher Nkunku greitoje atakoje iš dešiniojo krašto gražiai pasiuntė kamuolį virš krentančio vartininko galvos ir šis jau skriejo į vartus.

Tačiau čia koją nusprendė kyštelti Choupo-Motingas ir tai baigėsi ne įvarčiu, o kamuolio sustabdymu tiesiog ant vartų linijos. „Strasbourg“ gynėjas netrukus jį išmušė ir svečiai apsigynė. Greičiausiai kamuolys būtų įskriejęs į vartus, jeigu Choupo-Motingas būtų tiesiog nesikišęs.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2, o pergalė PSG ekipai jau dabar būtų garantavusi Prancūzijos čempionų titulą.

„Man sunku tai paaiškini, mačiau pakartojimą ir nežinau, kas atsitiko. Atsiprašau, kamuolys ir taip būtų skriejęs į vartus. Tai turėjo būti įvartis.

Iš pradžių pagalvojau, kad jis perduos kamuolį man, tačiau jis mušė į vartus. Galvojau, kad gynėjas, jį blokuos, tad sudvejojau. Norėjau pasiekti kamuolį ir nukreipti jį į tinklą. Gal sunku suprasti, bet viskas vyksta labai greitai, pagalvojau, o gal aš nuošalėje, kamuolio reikėtų neliesti, tačiau tai buvo tiesiog blogas refleksas“, – po mačo situaciją bandė paaiškinti Choupo-Motingas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi