Naujienų srautas

Sportas2019.04.08 07:25

Dramą Bostone laimėję „Magic“ po septynerių metų pertraukos žengė į NBA atkrintamąsias

LRT.lt 2019.04.08 07:25

NBA atkrintamųjų dėlionėje lieka vos vienas nežinomasis – šiąnakt septintąjį Rytų konferencijos kelialapį sau rezervavo Orlando „Magic“ (41-40) klubas, išvykoje 116:108 palaužęs Bostono „Celtics“ (48-33) krepšininkus.

Rungtynėse kurį laiką priekyje buvo šeimininkai, antrame ketvirtyje pirmavę dviženkliu skirtumu (52:41), tačiau sėkminga kėlinio pabaiga ir trečiojo pradžia leido Orlando atstovams grįžti į rungtynes ir išsiveržti į priekį 54:52.

Paskutiniame kėlinyje „Magic“ jau, rodėsi, susikrovė pergalingą pranašumą (94:80), tačiau Bostono klubas rankų nenuleido ir, likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes, rezultatą išlygino (106:106).

Nepaisant to, Orlando komanda dvikovos pabaigą sužaidė užtikrinčiau, pataikė lemiamus metimus ir žengė į atkrintamąsias.

Čia jie nebuvo nuo pat 2012-ųjų. Tais metais „Magic“ savo pasirodymą atkrintamosiose baigė jau pirmame etape, kai 1:4 neprilygo Indianos „Pacers“ komandai.

„Celtics“, savo ruožtu, žemiau ketvirtos vietos nebenukris ir namų pranašumo nebepraras – jų nesėkme pasinaudoti nesugebėjo Indianos „Pacers“, namuose kritę prieš Bruklino „Nets“.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 23, Alas Horfordas 18, Gordonas Haywardas 16, Marcusas Morrisas ir Jaylenas Brownas po 13;

„Magic“: Terrence`as Rossas 26, Nikola Vučevičius 25 (12 atk. kam.), Evanas Fournier 24, Aaronas Gordonas 14, D.J. Augustinas 11 (13 rez. perd.);