2019.04.08 06:59

Donatas Motiejūnas pergalingame mače išsiskyrė greitai susirinktomis pražangomis

LRT.lt2019.04.08 06:59

Antrą kartą su San Antonijaus „Spurs“ (47-34) marškinėliais į aikštę žengęs Donatas Motiejūnas vėl buvo savo komandos pergalės liudininkas – šį kartą Teksaso ekipa svečiuose 112:90 susitvarkė su vienais lygos autsaiderių Klyvlendo „Cavaliers“ (19-62).

Lietuvis, kaip ir šeštadienio nakties mače su Vašingtono „Wizards“, ant parketo žengė jau ketvirtajame kėlinyje, kai „Spurs“ jau pirmavo solidžia 25 taškų persvara.

Per sužaistas 6 minutes puolėjas spėjo įmesti 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 baud.), sugriebti vieną atšokusį kamuolį ir atlikti vieną rezultatyvų perdavimą.

Taip pat D. Motiejūnas išsiskyrė greitai susirinktomis pražangomis – per sužaistą laiką jis jų susirinko net 4.

Jau prieš kurį laiką vietą atkrintamosiose užsitikrinę „Spurs“ krepšininkai šiuo metu kovoja dėl geresnės pozicijos Vakarų konferencijoje. Šiuo metu jų sąskaitoje yra 47 laimėjimai per 81 rungtynes, o toks rezultatas leidžia komandai būti septintoje vietoje.

Tokį pat pergalių skaičių turi surinkęs ir Oklahomos „Thunder“ klubas, tačiau šis dar turi vienerias rungtynes rezerve ir rikiuojasi vienu laipteliu aukščiau.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas ir Brandonas Knightas po 16, Ante Žižičius 14 (5/6 dvit., 6 atk. kam.), Cedi Osmanas 12, Larry Nance’as 11 (10 atk. kam., 5 rez. Perd.);

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge’as 18 (13 atk. kam.), Davis Bertans, Patrickas Millsas ir DeMaras DeRozanas (9 rez. perd.) po 14;