Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

Penkiakovininkė L. Asadauskaitė: netikėjau, kad galiu laimėti

ELTA 2015.09.08 13:45

Į Lietuvą grįžusi 31-erių metų Laura Asadauskaitė prisipažino netikėjusi, kad gali triumfuoti trečiajame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etape Romoje (Italija).

Į Lietuvą grįžusi 31-erių metų Laura Asadauskaitė prisipažino netikėjusi, kad gali triumfuoti trečiajame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etape Romoje (Italija).

Olimpinė čempionė prieš paskutinę rungtį nuo lyderės vengrės Sarlotos Kovacs atsiliko 59 sek., tačiau užtikrintai laimėjusi kombinuotą šaudymo ir bėgimo rungtį Laura pirmoji kirto finišo liniją.

„Netikėjau, kad galiu laimėti, nes priekyje buvo stiprios varžovės. Buvo įdomu pasitikrinti save, nes bėgimo rungtyje esu gana stipri, o taiklūs šūviai man leido iškovoti pirmąją vietą. Tai labai džiugina. Paskutinius metrus bėgau viena, todėl galėjau ir didesnį pranašumą panaikinti“, – oro uoste sakė L. Asadauskaitė.

Svarbiausiose planetos varžybose L. Asadauskaitė anksčiau yra per paskutinę rungtį iš 19-osios vietos pakilusi į pirmąją. Šįkart lietuvė dar labiau pagerino šį pasiekimą ir į pirmąją poziciją šoktelėjo iš 20-osios. Lietuvos penkiakovininkė visada pasižymėjo savo greitu bėgimu ir šaudymu, tačiau savo pasirodymu kitose rungtyse Romoje ji nebuvo patenkinta.

„Pirmoji rungtis – fechtavimas – man nepasisekė. Nežinau, kas buvo, bet kažkur stigo reakcijos, kažkur kažką dariau blogai, tiesiog būna, kad ne mano diena. Po pirmųjų rungčių mintys nebuvo geros. Tai pastebėjimas, kad reikia dirbti daugiau, ir tikiuosi, kad ateityje tas nepasikartos. Šįkart geras pasirodymas bėgimo rungtyje viską atpirko, bet kitą kartą gali to neužtekti“, – aiškino L. Asadauskaitė.

Sezono pradžioje visus tikslus įgyvendinusi L. Asadauskaitė ketina sistemingai ruoštis svarbiausiems metų startams.

„Svarbiausia buvo iškovoti pasaulio taurės taškų. Dabar jau esu rami dėl pasaulio taurės finalo, todėl galėsiu ruoštis jam ir pasaulio čempionatui. Turėsiu tam porą mėnesių“, – teigė penkiakovininkė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi