2019.04.07 22:01

Toronte po pratęsimo kritusi „Heat“ susikomplikavo galimybes žaisti atkrintamosiose

LRT.lt 2019.04.07 22:01

Skaudžią nesėkmę NBA čempionate patyrė Majamio „Heat“ (38-42) klubas po pratęsimo 109:117 (26:25, 31:25, 22:28, 24:25, 6:14) svečiuose nusileido Toronto „Raptors“ (57-24) krepšininkams. Ši pergalė gerokai sukomplikavo „Heat“ viltis patekti į atkrintamąsias varžybas.

Majamio krepšininkai Rytų konferencijoje užima 9-ąją vietą ir viena pergale atsilieka nuo Detroito „Pistons“ klubo. Tiesa, „Heat“ liko sužaisti tik dvejas rungtynes – su Filadelfijos „76ers“ namuose ir Bruklino „Nets“ svečiuose. „Pistons“ susitiks su trimis varžovais – Šarlotės „Hornets“ (namuose), Memfio „Grizzlies“ (namuose) ir Niujorko „Knicks“ (išvykoje) klubais.

Susitikime Toronte abi komandos žaidė taškas į tašką. Ketvirtojo kėlinio metu nei viena ekipa neturėjo didesnio nei trijų taškų pranašumo. Prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei, dviejų taškų skirtumu priekyje buvo „Heat“ – 103:101.

„Raptors“ ekipai rezultatą išlygino lyderis Kawhi Leonardas, pataikęs abu baudų metimus – 103:103. Per likusias 58 sekundes abi komandos taškų nepelnė ir teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimą „Raptors“ pradėjo penkiais Danny Greeno taškais – 108:103. „Heat“ mažino atsilikimą Dwyane`o Wade`o tritaškiu, tačiau dar penkis taškus šeimininkams pridėjo Pascalis Siakiamas – 113:106. Per likusias 39,6 sekundės Toronto ekipa išlaikė pranašumą ir šventė pergalę – 117:109.

Toronto „Raptors“: Pascalis Siakamas ir Normanas Powellas po 23, Kawhi Leonardas 22, Danny Greenas 21, Serge`as Ibaka 12, Marcas Gasolis 8 (10 atk. kam., 7 rez. perd.).

Majamio „Heat“: Dwyane`as Wade`as 21, Jamesas Johnsonas 18, Dionas Waitersas 17, Justise`as Winslowas 15, Hassanas Whiteside`as 14.