Sportas

2015.09.08 13:45

D. Motiejūno agentas: nebėra ko laukti

Donatui Motiejūnui teks gultis po chirurgo skalpeliu. Tai DELFI ketvirtadienį patvirtino Hjustono „Rockets“ klubo puolėjo agentas Tadas Bulotas. Pasak jo, krepšininkui užspaustas nugaros nervas, o reabilitacija truks kelis mėnesius.

Donatui Motiejūnui teks gultis po chirurgo skalpeliu. Tai DELFI ketvirtadienį patvirtino Hjustono „Rockets“ klubo puolėjo agentas Tadas Bulotas. Pasak jo, krepšininkui užspaustas nugaros nervas, o reabilitacija truks kelis mėnesius.

Ar 24-erių kauniečiui, šį sezoną ryškiai suspindėjusiam NBA lygoje, sveikatos problemos nesukliudys laiku prisidėti prie Lietuvos rinktinės, kol kas pasakyti sunku.

„Tokie negalavimai – įprasta sportininko gyvenimo dalis. Buvo kažkoks raumens spazmas nugaroje ar panašiai, kelios dienos ir praeis“, – praėjusią savaitę grįžęs iš viešnagės JAV į D. Motiejūno traumą ranka numojo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Arvydas Sabonis.

Bet jis apsiriko – nugaros skausmai aukštaūgiui nepraėjo nei per kelias dienas, nei per kelias savaites.

„Savaime situacija negerėja, žaisti Donatas negali, todėl nebėra, ko laukti“, – teigė T. Bulotas.

„Rockets“ klubas ir pats žaidėjas operacijai ryžosi po to, kai vienodą nuomonę išreiškė keli gydytojai. Papildomai medicininei apžiūrai D. Motiejūnas šią savaitę nuvyko į Los Andželą ir išgirdo tą pačią diagnozę.

Sužinojęs nelinksmą naujieną, puolėjas pasiliko Kalifornijoje, kur veikiausiai ir bus operuojamas.

„Kalbėjausi su Donatu telefonu trečiadienį – jis buvo nuliūdęs. Bet nieko čia nepadarysi. Įpratome, kad Donato ryžtą vis patikrina kažkas iš aukščiau“, – filosofiškai nuteikti savo klientą bandė T. Bulotas, kuris prisipažino negalintis pasakyti, kiek mėnesių užtruks D. Motiejūno grįžimas į aikštę.

Aišku tik tiek, kad NBA sezonas lietuviui jau baigtas net ir tuo atveju, jei be svarbaus ginklo likusi „Rockets“ komanda nukeliautų iki pat lygos finalo.

D-Mo anapus Atlanto vadinamas žaidėjas šiemet tapo tikru „Rockets“ atradimu: iki nelemtos traumos jis žaidė visose 71 reguliariojo sezono rungtynėse, net 62 iš jų pradėjo komandos starto penkete. Puolėjo vidurkiai – 12 taškų ir 5,9 atkovoto kamuolio per mačą.

Primename, kad mažiau nei penkių mėnesių prasidės Europos čempionatas, vyksiantis rugsėjo 5–20 d., kuriame bus kovojama dėl kelialapių į 2016 m. Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. Lietuvos rinktinė į pirmą treniruočių stovyklą rinksis liepos 20 d.