Sportas

2019.04.07 19:42

Po rungtynių su „Šiauliais“ pokštavęs Jasikevičius: matosi, kad vyrai džiaugiasi gyvenimu

LRT.lt 2019.04.07 19:42

Problemų su skrydžiu iš Madrido turėję ir dieną vėliau Kauną pasiekę „Žalgirio“ krepšininkai „Betsafe“-LKL čempionato rungtynėse sekmadienį be didesnio vargo – 109:83 sutriuškino „Šiaulių“ klubą.

Po dvikovos vykusioje spaudos konferencijoje netrūko vyriausiojo trenerio Šarūno Jasikevičiaus pokštų. Specialistas juokavo, kad penktadienį, vos pakilę iš Madrido oro uosto priverstinai leistis atgal turėję žalgiriečiai, mėgavosi gyvenimu „Žalgirio“ arenoje.

„Žaidėme tikrai su geru užsivedimu. Su labai gera koncentracija. Kontroliavome rungtynes visą laiką, – aiškino Š. Jasikevičius. – Jautėsi, kad komanda yra labai laiminga galėdama gyventi. Aišku, dabar gal tai skamba juokingai, tada juokinga nelabai buvo. Matosi, kad vyrai džiaugiasi gyvenimu.“

Ketvirtadienį „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos rungtynėse nugalėjo Madrido „Real“ komanda, o ši pergalė leido nusigriebti bilietą į „Top-8“ etapą. Anot Š. Jasikevičiaus, krepšininkai audringai atšventė pergalę, o po grįžimo iš Ispanijos sostinės rungtynėse su „Šiauliais“ buvo svarbu vėl pajusti fizinį krūvį.

„Tiek, kiek krepšininkai šventė, buvo labai svarbu išsilakstyti“, – šypsojosi „Žalgirio“ vairininkas.

Rungtynėse Erikas Venskus pelnė šimtąjį tašką. Kas dabar laukia krepšininko?, – po dvikovos Š. Jasikevičiaus klausė žurnalistai.

Čia žaidėjų dalykai. Į šiuos reikalus aš nesikišu. Jis prieš tai turėjo eiti arčiau krepšio, bet nėjo. Ko gero, vyras turi suvalkietiško kraujo. Paskui vistiek viskas jam sugrįžo. Tikriausiai pirks suši.

Šio vakaro rungtynėse visi krepšininkai gavo dviženklį minučių skaičių. Ar kažko panašaus laiko paskirstymo prasme galima laukti ir ateityje?

Viskas priklauso nuo situacijos, vistiek norisi laimėti. Labai malonu, aišku. Dvi dienas dėl visų įvykių negalėjome sportuoti. Norėjosi, kad šiandien žaidėjai išsibėgiotų. Rytoj žaidėjams suteiksime laisvą dieną. Bandome orientuotis į ketvirtfinalį ir kažkaip bandome mąstyti, kaip pailsėti, kaip „užsikrauti“ būsimoms kovoms.

Dvikovoje nežaidė Nate`as Woltersas. Ar žaidėjas turi sveikaitos problemų?

Nate`ui Woltersui angina. Su gerkle jam buvo problemų ir Madride. Sakė, jog atsikėlęs jautėsi dar prasčiau. Nebuvo tikslo juo rizikuoti. Tikėsimės, kad tai tik angina.