Sportas

2019.04.07 17:12

Italijos žiniasklaida: „Ferrari“ žvelgia į ateitį, kurioje nėra vietos Vetteliui

LRT.lt2019.04.07 17:12

Sebastianas Vettelis buvo laikomas „Ferrari“ komandos lyderiu dar nuo tada kai prisijungė prie ekipos 2015 metais. Tačiau jo daug kainuojančios klaidos kelia nepasitenkinimą ne tik sporto sirgalių tarpe, rašoma tinklapyje f-1.lt.

Specialistų teigimu, vokietis pernai turėjo geresnį bolidą nei Lewisas Hamiltonas, bet dėl padarytų klaidų pralaimėjo kovą dėl čempiono titulo.

„Ferrari“ dar prieš šių metų sezono pradžią pakeitė vadovą. Maurizio Arrivabenę vadovo poste pakeitė Mattia Binotto. Italų žiniasklaida mano, kad jei ir toliau nesibaigs S. Vettelio klaidos, komandai teks pakeisti ir dar vieną svarbų ekipos žmogų.

S. Vettelis ramiai sureagavo į savo klaidą Bahreine vykusiose lenktynėse. Tačiau vokiečio klaida sukėlė nepasitenkinimą ne tik sirgalių, bet ir Italijos žiniasklaidos tarpe. Pastaroji po antrojo F-1 etapo abejoja S. Vettelio galimybėmis, o Charlesą Leclercą jau vadina „auksiniu berniuku“.

„Ferrari“ žvelgia į ateitį, kurioje nėra vietos Vetteliui. Mickas Schumacheris artimiausioje ateityje gali atsidurti greta Charleso Leclerco“, – rašė italų sporto dienraštis „Corriere dello Sport“.

„Bahreine Vettelis sugadino ne tik bolido priekinį sparną, bet ir savo nervus. Charlesas Leclercas yra pagrindinis Lewiso Hamiltono varžovas“, - šią savaitę skelbė „La Repubblica“.

„Charlesas Leclercas Bahreine pažemino Sebastianą Vettelį“, – rašė „Corriere della Sera“.

Tuo tarpu „La Stampa“ pasiūlė S. Vetteliui „susirasti psichologą ir nusiskusti ūsus“.

„Ferrari“ namo grįžo su vienu aiškiu dalyku ir dviem problemomis. Viskas aišku dėl Charleso Leclerco. O tos dvi problemos, tai technikos nepatikimumas ir Sebastianas Vettelis“, – skelbė vienas įtakingiausių Italijos sporto leidinių „Gazzetta dello Sport“.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.