Sportas

2015.09.08 13:45

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė intensyviai ruošiasi planetos pirmenybėms Olandijoje

BNS2015.09.08 13:45

Lietuvos nacionalinė vyrų ledo ritulio rinktinė ir toliau lieja prakaitą Elektrėnų ledo rūmuose, kur antrą savaitę vyksta pasiruošimas pasaulio ledo ritulio čempionato kovoms Eindhoveno mieste Olandijoje.

Lietuvos nacionalinė vyrų ledo ritulio rinktinė ir toliau lieja prakaitą Elektrėnų ledo rūmuose, kur antrą savaitę vyksta pasiruošimas pasaulio ledo ritulio čempionato kovoms Eindhoveno mieste Olandijoje.

Pasak Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) pranešimo, rinktinė treniruojasi du kartus per dieną – ryte ir vakare. Treniruočių stovykloje dalyvauja ne visi kviesti kandidatai, kadangi dar ne visi baigė savo sezonus klubuose ir yra grįžę į Lietuvą.

Prie rinktinės jau prisijungė iš Kazachstano grįžęs Nerijus Ališauskas, kuris turėjo keletą poilsio dienų, tad dabar juda ir su Elektrėnų sporto mokyklos vaikais, ir su rinktine.

Komandos vyriausiasis treneris vokietis Berndas Haake patenkintas žaidėjų nusiteikimu, tik jį neramina gynėjų grandies žaidėjų bėdos.

„Kol kas ne visi žaidėjai yra rinktinėje. Iš JAV grįžta gynėjas Domantas Čypas, gynėjas Artūras Katulis nėra visiškai pasveikęs ir negali prisijungti prie komandos. Ne pilna jėga kol kas dirba rūpesčių vaikų ledo ritulio mokykloje turintis Mindaugas Kieras, mums labai reikalingas Rolandas Aliukonis. Žinoma, mes apskritai turime dėkingi vyrams, kurie lieja prakaitą rinktinėje mesdami pagrindinius savo užsiėmimus. Laukiame grįžtančių ir kitų ledo ritulininkų ir rungtynėms su Gardino „Nemanu“ būsime pilnos sudėties“, – hockey.lt portalui sakė B. Haake.

Po Velykų į Lietuvą grįžta Stokholmo „Djurgardens“ (Švedija) vartininkas Mantas Armalis, iš Anglijos – Donatas Kumeliauskas ir Darius Pliskauskas. Taip pat po švenčių rinktinėje turėtume vėl pamatyti po pertraukos sugrįžtantį visų laikų rezultatyviausią rinktinės žaidėją Egidijų Baubą.

„Pagrindinis mano rūpestis kol kas – gynėjų grandis. Dirbsiu daugiausia su jais, tačiau vėliau ar čempionato metu gali kilti ir kitų klausimų, tad gali tekti prisidėti ir kitose srityse. Esam darbingai nusiteikę, vyrai noriai treniruojasi, tad rinktinėje gera atmosfera ir rimtas nusiteikimas pasaulio čempionatui“, – sakė antrasis rinktinės treneris latvis Aigaras Ciprusas.

Rinktinė balandžio 4 dieną (16 val.) sužais kontrolines rungtynes su Baltarusijos aukščiausios lygos, kurioje žaidžia jaunimo klubai, Gardino „Neman-2“ komanda.

Po Velykų, balandžio 8–9 dienomis Lietuvos rinktinės laukia kur kas rimtesnis išbandymas – Gardino „Neman“ klubas, šių metų pradžioje iškovojęs Kontinentinę taurę.

Pasaulio ledo ritulio čempionato pirmojo (I) diviziono B grupės turnyre (balandžio 13–19 d.) lietuvių varžovais bus Olandijos, Kroatijos, Estijos, Pietų Korėjos ir Didžiosios Britanijos rinktinės.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt