Sportas

2015.03.31 11:58

„Žalgiris“ su Ukrainos pirmenybių autsaidere sužaidė lygiosiomis

BNS 2015.03.31 11:58

Šalies čempionas ir naujojo sezono Lietuvos futbolo A lygos lyderis Vilniaus „Žalgirio“ klubas pirmadienį kontrolines rungtynes su Ukrainos aukščiausios futbolo lygos autsaidere Lvovo „Karpaty“ vienuolike baigė lygiosiomis 0:0.

Šalies čempionas ir naujojo sezono Lietuvos futbolo A lygos lyderis Vilniaus „Žalgirio“ klubas pirmadienį kontrolines rungtynes su Ukrainos aukščiausios futbolo lygos autsaidere Lvovo „Karpaty“ vienuolike baigė lygiosiomis 0:0.

Pasak pranešimo, permainingame mače savų progų turėjo abi ekipos, bet patikimas vartininkų žaidimas neleido kamuoliui atsidurti vartų tinkle.

Pirmoje mačo dalyje didesnį norą išsiveržti į priekį demonstravo šeimininkai. Iki pertraukos labai pavojingus smūgius iš baudos aikštelės atliko Vytautas Lukša ir Linas Pilibaitis.

Vienas prieš vartininką po Manto Kuklio perdavimo buvo atsidūręs Elivelto. Tačiau brazilui varžovai paliko mažai erdvės veiksmų laisvei ir šio smūgis buvo atremtas.

Ukrainiečiai, atsitraukę į savo aikštės pusę, ieškojo galimybių kontratakuoti. Tai darė gana dažnai ir grėsmingai, o po standartinių situacijų žaliai baltiems taip pat kėlė nerimą.

Savo baudos aikštelę vilniečiai gynė patikimai, todėl Lvovo vienuolikės futbolininkai buvo priversti savo laimę bandyti smūgiais iš toli.

Tačiau pačioje antrojo kėlinio pradžioje ukrainiečiai surengė pavojingiausią savo ataką. Po standartinės situacijos kamuolys atsidūrė „Žalgirio“ baudos aikštelėje, o netrukus po ukrainiečio smūgio jau skriejo vartų link. Lietuvos čempionų laimei, šis išpuolis baigėsi sudrebintu virpstu.

Sužaidus valandą, vieną geriausių progų pasižymėti turėjo ir lietuviai. Arti tikslo buvo dar kartą pavojingai smūgiavęs Vytautas Lukša.

Nors aikštėje vyko atkakli kova, komandų treneriai atlikinėjo vieną keitimą po kito, suteikdami progą pajusti rungtynių skonį beveik visiems savo žaidėjams.

Kaip ir dera šeimininkams, žalgiriečiai mačo pabaigoje buvo aktyvesni. Savo meistriškumą taip pat demonstravę svečiai neketino nusileisti, tad nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui abi ekipos vietoje pergalės džiaugėsi tarpusavio susitikimu.

Pasak „Žalgirio“, už parduotus bilietus į šį labdaringą mačą dalis pajamų bus skirta Rytų Ukrainos vaikams, kurie atvyks į Lietuvą.