Sportas

2015.03.29 19:12

LKL „Žvaigdžių dienos“ rungtynes laimėjo jėgas sujungę amžini priešininkai

DELFI.lt 2015.03.29 19:12

LKL „Žvaigždių dienos“ šou vyksta netipiškos rungtynės. Jose susitinka „Amžinų priešininkų“ („Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“) bei „LKL rinktinės“ komandos. Pirmojoje rungtynių pusėje pirmauja „Žalgirio ir „Lietuvos ryto“ jungtinė komanda.

LKL „Žvaigždių dienos“ šou vyksta netipiškos rungtynės. Jose susitinka „Amžinų priešininkų“ („Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“) bei „LKL rinktinės“ komandos. Šiame mače pergalę rezultatu 105:95 šventė „Amžini priešininkai“.

„Amžinų priešininkų“ starto penketas: Adas Juškevičius, Jamesas Andersonas, Edgaras Ulanovas, Paulius Jankūnas ir Antanas Kavaliauskas.

„LKL rinktinės“ starto penketas: Rashaunas Broadusas, Deividas Gailius, Martynas Mažeika, Alexanderis Oriakhi ir Julius Jucikas.

Susitikimą dviem tritaškiais iš eilės pradėjo Martynas Mažeika, vieną jų pridėjo ir Julius Jucikas, bet tolimu šūviu atsakė ir Paulius Jankūnas. „LKL rinktinė“ išsiveržė į priekį 3:9.

Nors kamuolį iš viršaus galingai įkrovė tiek Edgaras Ulanovas, tiek Travisas Leslie, „Amžini priešininkai“ ir toliau atsiliko – 13:20.

Visgi nesustabdomai žaidęs T. Leslie, smeigęs tritaškį ir dar sugrūdęs kamuolį į krepšį po savo paties perdavimo nuo lentos, išvedė jungtinę „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ komandą į priekį – 35:30.

Po pertraukos T. Leslie, jau pelniusiam 18 taškų, atsisėdus ant atsarginių žaidėjų suolo estafetę iš jo perėmė Edgaras Ulanovas, po kurio tritaškės bombos rezultatas tapo 46:41.

Sau nebūdingu metimu tritaškį pataikė ir žalgirietis Artūras Milaknis, neleidęs kitų LKL klubų atstovams pasivyti kauniečių ir vilniečių komandos – ji toliau pirmauja 59:53.

Pirmą rungtynių pusę dviem originaliais dėjimais baigė Jamesas Andersonas. „Amžinų priešininkų“ komanda buvo priekyje 69:62.

Trečią kėlinį sėkmingiau pradėjo „LKL rinktinė“, kuri po spurto 7:0 išlygino rezultatą – 69:69. Tiesa, tritaškiais iškart atsakė Antanas Kavaliauskas, Paulius Jankūnas ir Adas Juškevičius, tad „Amžini priešininkai“ susigrąžino persvarą – 80:71.

Panašus skirtumas išliko iki pat ketvirčio pabaigos – 90:84 pirmavo „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ atstovai, nors teisėjai ir geranoriškai įskaitė Rolando Matulio dėjimą jau po sirenos.

Arvydas Šikšnius pataikė dvitaškį, tačiau prametė du iš eilės tolimus bandymus ir „Amžini priešininkai“ išlaikė iniciatyvą – 94:88. Vis dėlto kitų LKL ekipų atstovams pavyko prieš pat pabaigą paerzinti varžovus: taiklų tritaškį pataikė D. Gailius – 98:95 (likus žaisti 2 min.).

Mačo pabaiga buvo sėkminga Lukui Lekavičiui, G. Orelikui ir T. Leslie, o pergalę rezultatu 105:95 šventė „Amžini priešininkai“.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju pripažintas 25-tąjį gimtadienį švenčiantis Travisas Leslie, kuris iš viso pelnė 28 taškus.