2015.03.25 21:57

Kauno „Žalgiris“ prarado viltis patekti į Eurolygos ketvirtfinalį

ELTA 2015.03.25 21:57

Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų „Top-16“ etapo 12-ojo turo rungtynėse E grupėje trečiadienį namuose 72:83 (16:22, 17:20, 20:23, 19:18) pralaimėjo „FC Barcelona“ (Ispanija) komandai ir prarado viltis patekti į ketvirtfinalį.

Kauniečiai po pirmojo kėlinio atsiliko 16:22, po antrojo – 33:42. Dviženklę persvarą trečiajame kėlinyje įgiję svečiai ją išsaugojo iki rungtynių pabaigos.

Kauno komandai (4 pergalės/8 pralaimėjimai) 24 taškus pelnė Jamesas Andersonas, 12 – Artūras Milaknis, 10 – Darius Songaila, 6 – Willas Cherry, po 5 – Lukas Lekavičius ir Robertas Javtokas, po 3 – Siimas Sanderis Vene ir Artūras Gudaitis, po 2 – Paulius Jankūnas (9 atk. kam.) ir Edgaras Ulanovas.

Barselonos ekipoje (9/3) 16 taškų surinko Alejandro Abrines, 14 – Tiboras Pleissas, 12 – Tomašas Satoransky, po 11 – Antė Tomičius ir Deshaunas Thomas.

Pirmajame rate žalgiriečiai išvykoje pralaimėjo Barselonos komandai 72:89.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais balandžio 2 dieną namuose su Belgrado „Crvena Zvezda Telekom“ (Serbija) krepšininkais.