2015.09.08 13:45

„Devils“ su D. Zubrumi iškovojo trečiąją pergalę iš eilės

ELTA2015.09.08 13:45

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate penktadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, išvykoje 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) nugalėjo „Buffalo Sabres“ ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Nugalėtojų gretose dukart pasižymėjo Steve`as Bernier (30 ir 34 min.), sykį – Jordinas Tootoo (49).

Šeimininkams vienintelį įvartį pelnė Mattas Moulsonas (52).

16 min. žaidęs D. Zubrus kartą metė į varžovų vartus ir „užsidirbo“ dvi baudos minutes.

„Devils“ komanda, po 1 rungtynių turinti 73 taškus, Rytų konferencijoje užima 11-ąją vietą, o „Sabres“ ekipa su 47 taškais yra paskutinė – 16-a.

Kitose rungtynėse „Tampa Bay Lightning“ ekipa namuose 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) nugalėjo „Detroit Red Wings“ komandą, o „Anaheim Ducks“ ledo ritulininkai savo aikštelėje po pratęsimo 3:2 (1:0, 0:0, 1:2; 1:0) įveikė „Colorado Avalanche“ ledo ritulininkus.