Sportas

2019.04.05 14:47

Lietuvos rinktinės kontrolinių rungtynių planas: tik du mačai namuose ir iššūkis Ispanijai

LRT.lt2019.04.05 14:47

Lietuvos krepšinio rinktinė rengdamasi pasaulio krepšinio čempionatui Kinijoje sužais tik dvi kontrolinės rungtynes Lietuvoje. Iš viso Dainiaus Adomaičio vyrai sužais 9 rungtynes, o pasirengimą užbaigs turnyre Pietų Korėjoje.

Į pirmąją treniruočių stovyklą Palangoje lietuviai susirinks liepos 22 dieną. Pirmasis kontrolinis mačas vyks rugpjūčio 2 d. Pamplonoje, kur Lietuvos rinktinė susitiks su Ispanijos komanda. Lietuvoje rinktinė sužais du kontrolinius mačus – rugpjūčio 4 dieną su Suomijos rinktine Klaipėdoje ir rugpjūčio 12 dieną su Serbija Kaune.

„Džiaugiamės, kad pavyko suderinti kontrolinių rungtynių tvarkaraštį ir pasiruošimo metu galėsime pasitikrinti jėgas su skirtingo stiliaus komandomis. Rungtynes pavyko priderinti prie mūsų treniruočių plano ir kaip jau minėjau ankščiau, gerą sportinę formą ir žaidimą reikės demonstruoti nuo pat turnyro pradžios. Turnyras Seule bus labai svarbus, nes galėsime aklimatizuotis ir prisitaikyti prie laukiančių sąlygų.

Dabar svarbiausia, kad žaidėjai būtų sveiki, išvengtų traumų ir jau pasibaigus sezonui galutinai nuspręsime, kiek jų kviesime į pirmąją stovyklą Palangoje“, – teigė Lietuvos vyrų rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis.

Pasaulio čempionato grupės kovas lietuviai žais Donguano mieste, o pirmoji dvikova lauks su Senegalo rinktine (rugsėjo 1 d.), antrose rungtynėse krepšininkai išmėgins jėgas su Kanados ekipa (rugsėjo 3 d.), o grupės kovas baigs akistata su Australijos rinktine (rugsėjo 5 d.).

Kontrolinių mačų tvarkaraštis:

Rugpjūčio 2 d. Ispanija – Lietuva, Pamplona;

Rugpjūčio 4 d. Lietuva – Suomija, Klaipėda;

Rugpjūčio 10 d. Serbija – Lietuva, Belgradas;

Rugpjūčio 12 d. Lietuva – Serbija, Kaunas;

Rugpjūčio 16 d. Suomija – Lietuva, Espas

Rugpjūčio 17 d. Rusija – Lietuva, Espas;

Rugpjūčio 24–27 d. turnyras Pietų Korėjoje, Seule, žais Lietuva, Čekija, Angola, Pietų Korėja.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.