Naujienų srautas

Sportas2019.04.05 14:38

Ledo ritulio rinktinės treniruotėje – sprendimo dar nepriėmęs D. Kasparaitis

LRT.lt 2019.04.05 14:38

Pasiruošimą istorinėms pasaulio ledo ritulio čempionato IA diviziono kovoms Kazachstane tęsianti Lietuvos ledo ritulio rinktinė penktadienį treniruotėje sulaukė puikiai pažįstamo veido – su vyrais dirbo Darius Kasparaitis, rašo hockey.lt

Nuo pirmadienio treniruočių stovykloje plušantys Lietuvos ledo ritulininkai penktadienį treniruotėje sulaukė puikiai pažįstamo veido gynybos grandyje. Su rinktinės nariais ant ledo darbavosi ir Lietuvos ledo ritulio legenda D. Kasparaitis, kuris pasidžiaugė rinktinės lygiu ir atskleidė, jog gauto kvietimo dalyvauti rinktinėje jis dar neatmetė.

„Jaučiuosi gerai – treniruotėje sekėsi neblogai. Komanda atrodo labai gerai, tad yra visos galimybės pakovoti aukštame lygyje. Šiuo metu viskas atrodo gerai. Kvietimas prisijungti prie rinktinės visada yra. Aš pats dar nenusprendžiau ką darysiu, bet amžius jau jaučiasi – man jau greit visgi bus 47-eri metai. Bus matyti, kaip viskas bus, bet šiuo metu mes galvojame apie jaunimą, kad jie kuo daugiau žaistų ir gautų laiko ant ledo – kuo jie daugiau žais, tuo jiems bus geriau“, – po treniruotės kalbėjo D. Kasparaitis.

Ilgametis NHL žaidėjas taip pat pasijuokė, kad jaunimas klausosi jo patarimų, tačiau taip pat ir prisibijo.

„Žinoma, jaunimas klauso ir gerbia. Manau, kad manęs bijo, tačiau tuo pačiu ir gerbia“, – juokėsi gynėjas.

Pirmadienį Lietuvos vyrų rinktinės treniruotės kelsis į Vilniaus „Pramogų“ areną, o ten rinktinės treniruočių aprangą užsivilks ir Dainius Zubrus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi