Sportas

2012.12.28 15:10

Idealioje besibaigiančių metų pasaulio futbolo rinktinėje – net šeši ispanai

15min.lt 2012.12.28 15:10

Baigiantis metams sudarinėjami geriausiųjų penketukai, dešimtukai ar šimtukai. Prancūzijos sporto dienraštis „L‘Equipe“ išrinko geriausių futbolininkų vienuolikę. Jame – šeši ispanai, rašo abc.es.

Baigiantis metams sudarinėjami geriausiųjų penketukai, dešimtukai ar šimtukai. Prancūzijos sporto dienraštis „L`Equipe“ išrinko geriausių futbolininkų vienuolikę. Jame – šeši ispanai, rašo abc.es.

Į „metų komandos“ sudėtį pateko geriausiu pasaulyje futbolininku tituluojamas Ikeras Casillasas, du kartus iš eilės Ispanijos rinktinei padėjęs iškovoti Europos futbolo čempionatą. Be I.Casillaso, į geriausiųjų komandą dar pateko Madrido „Real“ žaidėjai Sergio Ramosas ir Xabi Alonso, taip pat „Barcelona“ žaidėjai Andreasas Iniesta, Jordi Alba ir Xavi Hernandezas.

Taip pat į idealiąją rinktinę pateko du Ispanijoje žaidžiantys užsieniečiai – portugalas Cristiano Ronaldo ir argentinietis Leonelis Messi.

Likusios vietos skirtos vokiečiui Philippui Lahmui iš Miuncheno „Bayern“, Vincentui Kompany iš Mančesterio „City“ ir Londono „Chealsea“ brazilui Ramiresui Santosui do Nascimento.