2015.03.14 19:15

„Juventus“ po atkaklios kovos įrodė pranašumą prieš „Lietkabelį“

Sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Utenos „Juventus“ (18-11) klubas, kuris savo žiūrovų akivaizdoje 77:73 (17:8, 21:21, 15:25, 24:19) palaužė Panevėžio „Lietkabelio“ (9-21) krepšininkus.

Šeimininkai sėkmingai pradėjo rungtynes ir antrojo kėlinio pradžioje jau turėjo dviženklę persvarą (22:8) bei išlaikė ją iki trečiojo kėlinio.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Lietkabelio“ krepšininkai pakilo iš pelenų – Gintaro Kadžiulio auklėtiniai spurtavo 11:0 ir išlygino rezultatą – 40:40, o pasibaigus kėliniui pirmavo 54:53.

Mačo nugalėtojai sprendėsi pačioje jo pabaigoje. Likus žaisti minutę komandas skyrė tik 2 taškai – 69:67 pirmavo uteniškiai.

Tuomet abejų komandų žaidėjai apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, kol likus žaisti 8 sekundes „Lietkabelio“ šansus laimėti paskandino Simo Buterlevičiaus perimtas kamuolys ir Arvydo Šikšniaus realizuoti baudų metimai – 77:71.

„Juventus“: Egidijus Dimša 17 (10 atk. kam.), Rashaunas Broadusas 15, Saulius Kulvietis 12, Simas Buterlevičius 10.

„Lietkabelis“: Evaldas Žabas 18 (6 rez. perd.), Arnas Labuckas ir Jurica Žuža po 14, Dainius Šalenga 12, Lukas Aukštikalnis 8.