2015.03.13 21:55

Lietuvos biatlonininkės pasaulio čempionato estafetėje užėmė 21-ąją vietą

ELTA 2015.03.13 21:55

Suomijoje vykstančio pasaulio biatlono čempionato moterų estafetėje 4x6 km penktadienį Lietuvos komanda – Gabrielė Leščinskaitė, Diana Rasimovičiūtė, Natalija Kočergina ir Natalija Paulauskaitė – buvo aplenktos ratu ir galutinėje įskaitoje užėmė 21-ąją vietą.

Nugalėjo baudos ratų išvengusios Vokietijos biatlonininkės – Franciska Hildebrand, Franciska Prois, Vanesa Hinc ir Laura Dalmajer. Jos distanciją įveikė per 1 val. 11 min. 54,6 sek.

Vokietės planetos pirmenybių auksą estafetėje iškovojo po trejų metų pertraukos.

Sidabro medalius iškovojo vieną baudos ratą turėjusio įveikti Prancūzijos atstovės (+1 min. 0,3 sek.), o bronzos – baudos ratų išvengusios italės (+1.06,1).

Lietuvos komanda panaudojo 15 papildomų šovinių ir turėjo įveikti vieną baudos ratą.