Naujienų srautas

Sportas2019.04.04 16:30

Prieš dvejus metus suburta moterų ledo ritulio rinktinė svajoja apie tarptautines varžybas

Gegužės pabaigoje turėtų paaiškėti, ar Lietuvos trispalvė kitais metais papuoš pasaulio moterų ledo ritulio čempionato atrankos turnyrą.

Kitą savaitę Lietuvos ledo ritulio asociacijos taryba turėtų priimti sprendimą dėl paraiškos tarptautinei federacijai. Jeigu ši leistų, šalies merginos įgytų teisę varžytis dėl vietos antrojo diviziono B grupėje. Šiemet atrankos turnyre varžėsi ledo ritulininkės iš Belgijos, Pietų Afrikos respublikos, Honkongo, Bulgarijos bei Ukrainos.

„Tai iš tikrųjų yra ganėtinai smagi naujiena, gera žinia, dėl to, kad moterų ledo ritulys iš tikrųjų būtent Lietuvoje atsirado visai neseniai. Mes jau turime dvi komandas, kas yra tikrai ganėtinai daug per du metus. Na, ką, moterų ledo ritulys yra toks pats ledo ritulys kaip vyrų, tiesiog šiek tiek taisyklės skiriasi, tik smagesnis, gražesnis ir biški lėtesnis“, - LRT TELEVIZIJAI sakė ledo ritulininkė Sabina Zacharčenka.

Vilniuje treniruojasi „Hockey Stars“ merginų komanda, o Elektrėnuose čiuožia jungtinė įvairių miestų ekipa „Hockey Girls“. Pastaroji jau dvejus metus rungtyniauja Latvijos čempijonate bei dalyvauja tarptautiniuose turnyruose.

„Labai skirtingos merginos renkasi ledo ritulį. Net negalėčiau pasakyti, kad yra vienas kažkoks tipas. Visos yra savotiškai išskirtinės ir mes kartu sudarome vieną tokią gražią komandą“, - teigė S. Zacharčenka.

Paskutinę skambią pergalę „Hockey Girls“ iškovojo vasario mėnesį - tada jos pasipuošė tarptautinio turnyro, kuriame dalyvavo ir dvi Latvijos bei viena Airijos komandos, aukso medaliais.

Reportažas apie Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinę - nuo 17:50:

 

 

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi