2015.03.11 21:46

„Lietuvos ryto“ krepšininkai pasitraukė iš Europos taurės turnyro

ELTA 2015.03.11 21:46

Europos krepšinio taurės („EuroCup“) turnyro atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse trečiadienį Vilniaus „Lietuvos rytas“ išvykoje 81:97 (13:20, 21:33, 25:27, 22:17) pralaimėjo Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (Turkija) ekipai ir pasitraukė iš tolimesnės kovos.

Vilniečiai po pirmųjų kėlinio atsiliko 13:20, o po antrojo – jau 34:53. Nesėkmingai gynyboje žaidęs Lietuvos sostinės klubas per trečiąjį kėlinuką nesugebėjo priartėti ir prieš paskutinį ketvirtį atsiliko 59:80. Ketvirtajame kėlinyje situacija aikštelėje nepasikeitė ir „Lietuvos rytas“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Lietuvos rytui“ 22 taškus pelnė Gediminas Orelikas (tritaškiai 4/5), 17 – Martynas Gecevičius (tritaškiai 5/8), 11 – Žygimantas Janavičius, po 10 – Travisas Leslie, 8 – Mindaugas Lukauskis, 5 – Adas Juškevičius, 4 – Artūras Valeika, po 2 – Antanas Kavaliauskas ir Kšištofas Lavrinovičius.

Nugalėtojų gretose 26 taškus surinko Jonas Diebleris (tritaškiai 5/8), 14 – Bobby Dixonas, 13 – D. J. Strawberry, 10 – Erkanas Veyseloglu.

Vilniečiai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 23-31 ir klydo gerokai dažniau nei varžovai (20 ir 11 klaidų). Turkijos klubas atliko net 27 rezultatyvius perdavimus, o „Lietuvos rytas“ – 13. Šeimininkai pataikė 22 dvitaškius iš 33 (66 proc.) ir 14 tritaškių iš 29 (48 proc.).

Pirmosios rungtynės prieš savaitę Vilniuje baigėsi lygiosiomis 81:81.