2019.04.04 07:02

Prie labai svarbios „Pacers“ pergalės Sabonis prisidėjo eiliniu dubliu

LRT.lt 2019.04.04 07:02

Vietą atkrintamosiose jau turintys, bet dėl namų aikštės pranašumo kovojantys Indianos „Pacers“ (47-32) krepšininkai iškovojo labai svarbią pergalę, kai išvykoje 108:98 (18:15, 26:21, 34:26, 30:27) įveikė Detroito „Pistons“ (39-39) komandą. Domantas Sabonis ir vėl surinko dvigubą dublį.

Tai buvo antrosios iš eilės komandų tarpusavio rungtynės ir antroji „Pacers“ pergalė. Tiesa, svečiuose Indianapolio ekipa nebuvo laimėjusi net dešimties iš eilės rungtynių. „Pistons“ namuose buvo iškovojusi vienuolika pergalių paeiliui – taigi abi šios serijos nutrūko.

Rungtynės prasidėjo labai nekokybišku abiejų komandų žaidimu: „Pacers“ nesisekė pataikyti į krepšį, „Pistons“ vien pirmajam ketvirtyje suklydo net 7 kartus. Taip sužaidus aštuonias minutes rezultatas dar buvo tik 7:7.

Domantas Sabonis aikštėje pasirodė pirmojo ketvirčio pabaigoje ir iškart ėmėsi darbo – per kelias minutes surinko septynis taškus, pataikydamas visus tris dvitaškius ir pridėdamas baudos metimą.

Iš viso šiose rungtynėse D. Sabonis žaidė 27 minutes ir pelnė 15 taškų (7/11 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 13 kmauolių, vieną perėmė, atliko du rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė ir dusyk suklydo. Tai – 29-asis lietuvio dvigubas dublis šiame sezone.

Šeimininkams aikštėje itin trūko komandos lyderio Blake`o Griffino, tačiau ir „Pacers“ vertėsi ne tik be sezonui iškritusio Victoro Oladipo, bet ir be Wesley Matthewso bei Darreno Collisono.

„Labai norėjome žaisti gerai šiose išvykos rungtynėse. Manau, kad vaikinai pildė mano norus nuo pat pirmosios iki paskutinės minutės. Puolime nesugebėjome mesti užtikrintai, tačiau gynyba padėjo mums išsaugoti pranašumą“, - po rungtynių auklėtinius gyrė „Pacers“ vyr. treneris Nate`as McMillanas.

„Pacers“ dabar laukia bene svarbiausias mūšis reguliariajame sezone – kova su Bostono „Celtics“ penktadienį. Abi komandos po „Celtics“ pergalės prieš Majamio „Heat“ turi vienodai pergalių (47-32), tačiau keltai yra laimėje dvejas iš trijų tarpusavio mačų ir Rytuose yra ketvirti. Jau beveik aišku, kad pirmajame atkrintamųjų rate „Celtics“ ir „Pacers“ žais tarpusavyje, tačiau aukščiau reguliarųjį sezoną pabaigsianti komanda turės namų aikštės pranašumą. Tai serijoje iki 4 pergalių gali būti lemiamas faktorius.

„Pistons“: A. Drummondas (19 atk. kam.) 28, W. Ellingtonas 24, R. Jacksonas 16, L. Kennardas 10.

„Pacers“: T. Youngas (8 atk. kam.) 21, B. Bogdanovičius ir M. Turneris po 17, D. Sabonis 15, D. McDermottas 14.