2015.03.07 20:29

A. Palšytė – per žingsnelį nuo medalio Europos lengvosios atletikos čempionate

DELFI.lt, Edmundas Jakilaitis2015.03.07 20:29

Čekijos sostinėje Prahoje vykstančiame Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate šeštadienį vakare dėl medalio kovojo didžiausia mūsų šalies viltis Airinė Palšytė. Moterų šuolio į aukštį rungties finale mūsiškė liko per žingsnelį nuo medalio – Airinė užėmė ketvirtą vietą.

A. Palšytė finale pirmais bandymais įveikė 1,80 m, 1,85 m ir 1,90 m aukščius. 1,94 m aukštį lietuvė įveikė antru bandymu, o trys bandymai peršokti kartelę, iškeltą į 1,97 m aukštį, buvo nesėkmingi.

Bronzos medalį iškovojusi lenkė Kamila Licwinko taip pat įveikė 1,94 m aukštį. Airinę ji aplenkė tik dėl to, jog 1,94 m aukštį įveikė pirmuoju bandymu.

Aukso medalį iškovojo rusė Marija Kučina, sidabras atiteko italei Alessiai Trost. Abi jos įveikė 1,97 m aukštį, o nugalėtoja paaiškėjo po papildomų šuolių.

Tik penkta liko čempionės titulą praradusi ispanė Ruth Beitia, kuri taip pat įveikė 1,94 m aukštį.