2019.04.03 21:37

„Bayern“ išgyveno neįtikėtiną trilerį Vokietijos taurės ketvirtfinalyje

LRT.lt2019.04.03 21:37

Vokietijos futbolo taurės titulą ginantys Miuncheno „Bayern“ futbolininkai šių metų turnyro ketvirtfinalyje prieš antrajame divizione rungtyniaujančią „Heidenheim“ ekipą. Mače įmušti net devyni įvarčiai, o Bavarijos klubas iškovojo pergalę 5:4 (1:2).

Rungtynių pradžia Vokietijos čempionams nieko blogo nežadėjo – jau 12-ąją minutę Leonas Goretzka įmušė įvartį. Tačiau vos po trijų minučių bavarai liko žaisti dešimtyje, kai už grubią pražangą tiesioginę raudoną kortelę gavo Nicklasas Sule.

Į tai svečiai iškart atsakė dviem įvarčiais per trylika minučių, kai pasižymėjo Robertas-Nesta Glatzelis (26 min.) ir Marcas Schnattereris.

Po pertraukos į aikštę nuo suolo žengė Robertas Lewandowskis ir iškart prisidėjo prie dviejų įvarčių. 53-ąją minutę po jo perdavimo rezultatą išlygino Thomasas Mulleris, o vos po dviejų minučių jau pat lenkas įmušė įvartį.

66-ąją minutę Serge`as Gnabry įmušė ketvirtąjį bavarų įvartį, tačiau net ir tai nepalaužė „Heidenheim“ futbolininkų.

Puikias rungtynes žaidęs R.-N. Glatzelis jau 74-ąją minutę įmušė antrą savo įvartį, o netrukus gavo teisę mušti baudinį ir rezultatą vėl išlygino – 4:4.

Vis dėlto baigiantis pagrindiniam rungtynių laikui „Heidenheim“ žaidėjas baudos aikštelėje sužaidė ranka, o skirtą baudinį įmušė R. Lewandowskis, taip išplėšdamas komandai kelialapį į pusfinalį.