Naujienų srautas

Sportas2019.04.03 17:49

Deividas Sirvydis nusitaikė į NBA – pateikė paraišką naujokų biržai

LRT.lt 2019.04.03 17:49

Vilniaus „Ryto“ talentas Deividas Sirvydis pateikė paraišką dalyvauti 2019 metų NBA naujokų biržoje, praneša ESPN.

„Žaisti NBA visada buvo mano svajonė, džiaugiuosi teikdamas paraišką dalyvauti biržoje. Žinoma, mano prioritetas dabar yra gerai užbaigti sezoną su Vilniaus „Ryto“ komanda. Tikiuosi, kad laimėsime Lietuvos čempionų titulą“, - ESPN cituoja lietuvį.

Naujausiame ESPN sudarytame NBA naujokų biržos talentų šimtuke „Ryto“ puolėjas užima 48 vietą. Tai raiškia, kad ESPN prognozuoja, jog lietuvis būtų pakviestas į stipriausią pasaulio krepšinio lygą.

NBA naujokų biržą šiais metais vyks Brukline birželio 20 dieną. Kaip ir kasmet, iš viso į NBA bus pakviesti 60 žaidėjų – po 30 pirmajame ir antrajame ratuose.

Šį sezoną D. Sirvydis sužibėjo ir Europos taurės turnyre, o jo taškų vidurkis siekė 5,4 taško per mačą.

Beje, paraiška dalyvauti naujokų biržoje ne visada baigiasi dalyvavimu joje – dažnai jauni žaidėjai likus kiek laiko iki lemtingos dienos paraiškas atsiima. Tai daroma tiesiog norint į save atkreipti kiek daugiau dėmesio.

„NBA birža nebuvo mano prioritetas, tačiau visada tikėjau savo galimybės aikštėje. Nekantrauju pamatyti, kas manęs laukia ateityje“, - sakė D. Sirvydis.

Šį sezoną „Siemens“ arenoje su tikslu pamatyti lietuvio žaidimą lankėsi Toronto „Raptors“ generalinis vadybininkas Masai`us Ujiri.

„D. Sirvydis patraukė į save dėmesį ne tik dėl savo produktyvumo žaidžiant aukštame lygyje, bet ir dėl ūgios, metimo bei krepšinio IQ“, - ESPN rašo skautas Jonathanas Givony, kuris irgi svečiavosi Lietuvoje ir stebėjo D, Sirvydį žaidžiantį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi