Naujienų srautas

Sportas2019.04.03 10:40

Į lemiamą dvikovą žalgiriečius vedantis Jasikevičius: turime žaisti geriau nei paskutines dvi savaites

LRT.lt 2019.04.03 10:40

Į Madridą išvykstantis Kauno „Žalgirio“ klubas rytoj kovos dėl europinio sezono pratęsimo – prieš „Real“ iškovota pergalė išlaikys nemažus šansus žengti tolyn, tuo tarpu pralaimėjus teks laukti staigmenų ir varžovų malonės.

Prieš išvykdamas treneris žiniasklaidai išdėstė varžovų stiprybes bei apibūdino vieno iš jų lyderių netektį.

Kokį žaidimą pastaruoju metu demonstruoja „Real“?

Aukščiausio lygio varžovas, galintis labai greitai nubausti. Kas labiausiai jaudina, tai tos jų galimybės surengti spurtą 8:0 ar 10:0, po kurio grįžti būna labai sunku. Reikia išlikti susikoncentravus, turime žaisti geriau, negu žaidėme paskutines dvi savaites, nes varžovas labai lengvai nubaudžia.

Kokie pagrindiniai akcentai stabdant jų puolimą?

Tritaškiai, greitas puolimas, reikia ir patiems žaisti protingai, kad po mūsų klaidų nenubaustų. Aukščiausio lygio varžovas, norint tokį įveikti turime žaisti aukščiausio lygio krepšinį.

Iš rikiuotės iškrito Anthony Randolphas, kaip tai keičia varžovų žaidimą?

Svarbus žaidėjas, bet toje pozicijoje jie turi, kuo pakeisti. Trey`us Thompkinsas sugrįžinėja į formą, yra ir Felipe Reyesas, taip pat gali sužaisti kažkas ir iš mažesnių, taip kad opcijų jie tikrai turi.

Taip pat treneris patvirtino, jog pasiruošę žaisti bus visi krepšininkai, išskyrus ilgalaikę traumą besigydantį Paulių Jankūną.

Rungtynės Madride rytoj startuos 21.45.

 

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi