Sportas

2015.03.03 13:34

R. Javtokas su „Žalgiriu“ į Berlyną neišskrido

15min.lt2015.03.03 13:34

Vidurio puolėjas Robertas Javtokas antradienį neišskrido su Kauno „Žalgirio“ komanda į Berlyną, kur rytoj kauniečiai žais svarbias Eurolygos rungtynes su vietos „Alba“ klubu. Kauniečiams reikia būtinai laimėti, jei nori patekti į kitą etapą. R.Javtokas liko namuose, nes pirmadienį mirė jo tėvas Remigijus Javtokas. Jam buvo tik 62-eji.

Vidurio puolėjas Robertas Javtokas antradienį neišskrido su Kauno „Žalgirio“ komanda į Berlyną, kur kauniečiai žais svarbias Eurolygos rungtynes su vietos „Alba“ klubu. Komandai reikia pergalės, jei nori patekti į kitą etapą. R. Javtokas liko namuose, nes pirmadienį mirė jo tėvas Remigijus Javtokas. Jam buvo tik 62-eji.

Apie tai Vilniaus oro uoste pranešė Kauno ekipos vyriausiasis treneris Gintaras Krapikas. „Žalgirio“ klubas, kolektyvas ir žaidėjai reiškia Robertui užuojautą“, – sakė treneris.

Roberto ir jo brolio, krepšininko karjerą jau baigusio Artūro tėvai irgi buvo sportininkai. Mama žaidė krepšinį, o į anapilį iškeliavęs tėvas buvo tinklininkas. R. Javtoko tėvai gyveno Šiauliuose.

Remigijus Javtokas praeityje žaidė šalies rinktinėje, yra tapęs Lietuvos čempionu. Karjerą jam teko anksti nutraukti dėl traumų.

R. Javtoką labai džiugino abu sūnus, kurių sportinės karjeros buvo sėkmingos. Ypač jis didžiavosi Robertu, kuris net buvo kviečiamas į NBA, bet dėl traumų, patirtų motociklo avarijoje, už Atlanto taip ir neišvyko.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.