2019.04.02 23:45

„Premier“ lygoje – skaudus smūgis „Man Utd“ futbolininkams

LRT.lt 2019.04.02 23:45

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dvejos atidėtos rungtynės. Skaudų smūgį patyrė „Manchester United“ futbolininkai, po pralaimėjimo išvykoje nepasinaudoję proga įsitvirtinti geriausių komandų ketverte.

Išvykoje žaidę „Raudonieji velniai“ pirmi įmušė įvartį, tačiau galiausiai 1:2 (1:1) nusileido šio sezono naujokams „Wolverhampton“ futbolininkams.

Scottas McTominay`us įmušė įvartį „Man Utd“ ekipai dar 13-ąją minutę, tačiau Diogo Jota jau po 12 minučių rezultatą išlygino.

Po pertraukos svečius paskandino gynėjas Ashley Youngas. Vos per penkias minutes (52 ir 57 min.) A. Youngas gavo dvi geltonas korteles ir buvo išvytas iš aikštės.

Pergalę „Wolves“ ekipai garantavo gynėjo Chriso Smallingo įvartis į savus vartus 77-ąją minutę.

Po šios nesėkmės „Man Utd“ liko penktoje vietoje su 61 tašku. Laipteliu aukščiau – tiek pat taškų turintys, bet rungtynėmis mažiau žaidę „Tottenham“ futbolininkai. Šešti kol kas Londono „Chelsea“ su 60 taškų.

Kitose vakaro rungtynėse „Watford“ ekipa 4:1 (1:1) sutriuškino „Fulham“ ekipą, kurios sezono viešnagė „Premier“ lygoje priartėjo prie pabaigos.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Abdoulaye Doucoure (23 min.), Willas Hughesas (63 min.), Troy`us Deeney (69 min) ir Kiko (75 min.). Svečių gretose Ryanas Babelis buvo išlyginęs rezultatą 33 min.

Su 46 taškais „Watford“ ir toliau tvirtai laikosi aštuntoje vietoje, o laipteliu aukščiau – 47 taškus turintys „Wolves“ futbolininkai.

Tuo tarpu „Fulham“ turi vos 17 taškų, žengia priešpaskutinėje vietoje ir jau nebeturi šansų pakilti iš iškritimo zonos.