Naujienų srautas

Sportas2019.04.02 17:59

Didžbalio treneris su bausme nesutinka – skųs teismui papildų gamintojus

LRT.lt 2019.04.02 17:59

Aurimo Didžbalio treneris Bronislovas Vyšniauskas nesutinka su jo auklėtiniui skirta 8 metų diskvalifikacija už pakartotinį dopingo vartojimą ir žada duoti į teismą papildų gamintojus. Ilgą laiką trukusioje dopingo byloje lietuviai bandė įrodyti, kad dopingas sportininko organizme atsirado iš užterštų leistinų papildų.

Apie ruošiamą ieškinį profesionalių papildų gamintojams „Universal“ LRT naujienų tarnybai sakė B. Vyšniauskas. Be to, A. Didžbalis jam skirtą bausmę dar gali skųsti ir tarptautiniam sporto arbitražo teismui (CAS).

2017 metų gruodį po sidabro medalio laimėjimu pasibaigusio pasaulio čempionato A. Didžbalio organizme rasta medžiagos SARM S-22, padedančios didinti raumenų masę.

2016 metais po bronzinio pasirodymo Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse A. Didžbalis buvo švarus. Tokio rango varžybose paprastai tikrinami visi medalius iškovoję sportininkai.

Tiesa, pirmą kartą A. Didžbalis su neleistinomis medžiagomis įkliuvo dar 2012-aisiais, o B. Vyšniausko auklėtiniai bausti ne kartą. Tarp jų ir karjerą jau baigęs Ramūnas Vyšniauskas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi