2019.04.02 07:09

„Pacers“ spurtą antrajame kėlinyje įkvėpęs Sabonis prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu

LRT.lt 2019.04.02 07:09

Svarbią pergalę kovoje dėl namų aikštės pranašumo NBA atkrintamosiose iškovojo Indianos „Pacers“ (46-32) klubas namuose 111:102 (23:33, 36:22, 28:25, 24:22) įveikęs Detroito „Pistons“ (39-38) krepšininkus. Lietuvis Domantas Sabonis prie Indianos ekipos pergalės prisidėjo puikiu dvigubu dubliu.

Iš viso aukštaūgis dvikovoje surinko 18 taškų (8/10 dvitaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo bei prasižengė 6 kartus.

Ši pergalė leido Indianos klubui tęsti kovą dėl ketvirtosios vietos Rytų konferencijoje bei namų aikštės pranašumo pirmajame NBA atkrintamųjų varžybų etape. Dabar „Pacers“ klubas turi lygiai tiek pat pergalių ir pralaimėjimų kiek tos pačios ketvirtosios pozicijos siekianti Bostono „Celtics“ ekipa.

Susitikimą Indianoje geriau pradėjo svečiai, kurie pirmojo kėlinio viduryje turėjo 8 taškų persvarą – 15:7. Domantas Sabonis rungtynėse pasirodė antroje ketvirčio pusėje bei pasižymėjo dvitaškiu ir atkovotu kamuoliu. Tiesa, po pirmųjų dešimties minučių „Pacers“ atsiliko dviženkliu skirtumu – 23:33.

D. Sabonis sužaidė fantastišką pirmųjų trijų kėlinio minučių atkarpą – pelnė 8 iš 10 pirmųjų komandos taškų, o „Pacers“ sumažino savo atsilikimą perpus – 33:38. „Pacers“ toliau artėjo, o dar vienas lietuvio dvitaškis mažino „Pistons“ persvarą iki dviejų taškų – 41:43. Puikiai dėl kamuolių iki pertraukos kovojęs aukštaūgis iš viso per kėlinį pelnė 12 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, o po pirmosios mačo dalies šeimininkai jau pirmavo – 59:55.

Aikštelėje D. Sabonis vėl pasirodė antroje trečiojo kėlinio pusėje. Dvitaškiu greitai pasižymėjęs lietuvis priartino vėl kiek nuo „Pistons“ atsilikusią komandą, o netrukus sekęs D. Sabonio perdavimas Bogdanui Bogdonavičiui leido Indianos klubui pirmauti – 78:77. Iki ketvirčio pabaigos „Pacers“ vėl kiek nutolo – 87:80.

Ketvirtajame kėlinyje D. Sabonio žaidime pasipylė pražangos – lietuvis gavo net keturias asmeninis bei ketvirčio pabaigoje dėl surinkų šešių asmeninių baigė savo pasirodymą dvikovoje. Po paskutinės gautos nuobaudos aukštaūgis buvo pastebimai nepatenkintas ir siuntė piktus žodžius teisėjams.

Tiesa, iki šeštos D. Sabonio pražangos „Pacers“ jau buvo nutolusi 9 taškų skirtumu (100:91) ir tokią persvarą išlaikė iki susitikimo pabaigos – 111:102.

Indianos „Pacers“: Thaddeusas Youngas ir Bogdanas Bodganovičius po 19, Domantas Sabonis 18, Mylesas Turneris 17, Tyreke`as Evansas 13, Dougas McDermottas 11, Aaronas Holiday 10.

Detroito „Pistons“: Wayne`as Ellingtonas 26, Reggie Jacksonas 22, Andre Drummondas 18, Thonas Makeris 14.