Naujienų srautas

Sportas2019.04.01 17:55

Porzingiui kaltinimus pareiškusi mergina siekė „Knicks“ klubo tarpininkavimo išmokant kompensaciją

LRT.lt 2019.04.01 17:55

Aiškėja daugiau detalių Latvijos krepšinio žvaigždės Kristapo Porzingo istorijoje, kurioje krepšininkui pareikšti kaltinimai 2017 metais vasario 7 dieną išprievartavus merginą. Aštuoni mėnesiai po tariamo incidento nukentėjusioji buvo susisiekusi su tuometinio latvio klubo Niujorko „Knicks“ klubo administracija ir siekė, jog „Knicks“ tarpininkautų tarp jos ir žaidėjo, siekiant gauti 68 tūkstančių dolerių kompensaciją, praneša ESPN.

Dokumentuota merginos komunikacija su „Knicks“ klubo teisės skiriumi prasidėjo vėlyvą 2017-ųjų spalį ir baigėsi pirmoje lapkričio mėnesio pusėje. Tuomet mergina nebuvo pareiškusi jokių kaltinimų aukštaūgio veiksmais Niujorko policijai. Galiausiai „Knicks“ nukreipė merginą susiekti su latviui atstovaujančiais teisininkais.

ESPN teigė turinti žinučių tekstus, kuriais keitėsi mergina ir K. Porzingis bei merginos rašytus elektroninius laiškus „Knicks“ klubui. Iš žinučių galima susidaryti įspūdį, jog mergina, jau po tarimai įvykusio vasario 7-osios incidento, siekė užmegzti romantiškus santykius su tuometiniu Niujorko ekipos lyderiu. Be to, aiškėja, jog mergina siekė, jog latvis skirtų 68 tūkstančius dolerių jos brolio studijų fondui.

Elektroniniuose laiškuose „Knicks“ klubui, mergina tvirtina, jog prieš pat minėtą incidentą moteris, kuri gyveno tame pačiame name kaip ir latvis, buvo užsukusi į žaidėjo butą gauti autografo. Laiškuose tvirtinama, jog latvis „itin agresyviai užuolė“ merginą, po ko žaidėjas tariamai sutiko pasirašyti dokumentą dėl 68 tūkstančių dolerių kompensacijos.

Latviui atstovaujančio teisininko teigimu, dokumentas yra „klastotė“.

Merginos laiškai Niujorko klubui pasipylė po jos nutrūkusio susirašinėjimo su dabartiniu Dalaso „Mavericks“ klubo žaidėju. Po vasario 7-ąją įvykusio incidento latvis gavo ne vieną žinutę iš kaltinimus pareiškusios merginos, kuriose moteris siūlė krepšininkui „intymiai praleisti laiką kartu“ bei siuntė erotinio pobūdžio savo nuotraukas.

Nežinoma ar latvis ir mergina po šiuo metu žiniasklaidoje aptariamo incidento turėjo papildomų lytinių santykių, tačiau prabėžiama, jog žinutėse merginos pyktį sukėlė susirašinėjimą nutraukti siekęs žaidėjas.

Mergina „Knicks“ klubui atsiuntė ir tariamai K. Porzingio pasirašytą sutikimą dėl 68 tūkstančių dolerių kompensacijos. Ranka rašytame dokumenta latvio pavardė parašyta su klaida. Be to, nežinoma, ar dokumente esantis parašo autorius yra pats latvis.

Latvio advokatai teigia, jog „žaidėjas teigia minėtojo dokumento nepasirašęs“. Teisinininkų teigimu toks dokumentas yra klostotė, o nukentėjusioji atsisakė pateikti originalų dokumentą siekiant atlikti rašysenos tyrimą.

Mergina „Knicks“ atsiuntė ir nuotrauką, kurioje, nukentėjusiosios tvirtinimu, matomi nuslinkę plaukai ir sulaužyta nosies pertvara. Visa tai po to, kai „krepšininkas keliskart trenkė moteriai į veidą“.

Niujorko klubas gavo merginos laišką, kuriame teigiama, jog po agresyvaus užpuolimo krepšininkas „gailėjosi dėl savo poelgio, buvo rūpestingas bei pažadėjo sumokėti už jaunesniojo merginos brolio būsimus mokslus“. Tvirtinama, kad kaip „Knicks“ sirgalė moteris nenorėjo, jog „latvis neįkliūtų į bėdą su teisėsauga“. Be minėtosios pinigų sumos moteris iš latvio siekė atgauti ir žaidėjo bute paliktas savo „mėgstamas pilkai oranžinės spalvos „Jordan“ šlepetes“.

Viename iš elektroninių laiškų mergina prašė, jog susirašinėjimas tarp jos ir klubo liktų konfidencialus. Laiške teigiama, kad „jei klubas netarpininkaus tarp jos ir latvio, bus kreiptąsi į teisėsaugos strūktūras“.  

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi