Sportas

2019.04.01 16:30

Pasaulio ledo ritulio čempionate lietuviams padės ir Dainius Zubrus

LRT TV naujienų tarnyba, Mantas Stankevičius, LRT.lt2019.04.01 16:30

Lietuvos ledo ritulio rinktinė Elektrėnuose pradėjo pasirengimą didžiausiam iššūkiui šalies sporto istorijoje – pasaulio pirmojo A diviziono čempionatui. Į jį lietuviai pateko pernai triumfavę Kaune vykusiose pirmojo B diviziono pirmenybėse.

Pirmąją treniruočių stovyklos savaitę savaitę ledo ritulininkai darbuosis su treneriu Šarūnu Kuliešiumi. Dėl besitęsiančio klubinio sezono prie komandos dar negali prisijungti vyriausiasis treneris Danielis Lekrua, vėliau atvyks ir jo asistentas Ronas Pasco bei vartininkų treneris Arūnas Aleinikovas. Taip pat dar trūksta ir kelių žaidėjų.

„Šiandien turi atvykti Paulius Gintautas, taip pat balandžio 5-ąją turi pasirodyti ir Dainius Zubrus, taip pat matysime, kaip jiems seksis tęsti atkrintamąsias varžybas“, – kalbėjo komandos vadovas Karolis Kubilius, patikinęs, jog šalies ledo ritulio asociacijos prezidento pareigas einantis Dainius Zubrus, kartu su Dariumi Kasparaičiu padėjęs iškovoti auksą ir kelialapį į aukštesnį divizioną, yra ryžtingai nusiteikęs ir šiais metais.

Ledo ritulininkai varžysis su pajėgiomis Baltarusijos, Korėjos, Vengrijos, Slovėnijos ir Kazachstano rinktinėmis.

„Žaisime su pajėgiomis komandomis, iškritusiomis iš aukščiausios TOP 16 lygos. Pagrindinis iššūkis bus priprasti prie to lygio, nes bus visai kiti greičiai, pats varžovų pajėgumas“, – į ateitį žiūrėjo K. Kubilius.

Prieš išvykdami į pasaulio pirmenybes Lietuvos ledo ritulininkai draugiškose rungtynėse pasitikrins jėgas su estais ir lenkais. Šalies rinktinės kovas Kazachstane, prasidėsiančias balandžio 29-ąją dieną, tiesiogiai galėsite stebėti LRT kanalu bei portale LRT.LT.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.