Sportas

2019.04.01 13:10

Ambicijų neslepiantis Daviesas: grįžti į NBA visada buvo ir yra mano tikslas

LRT.lt2019.04.01 13:10

Kauno „Žalgirio“ aukštaūgis Brandonas Daviesas Lietuvoje rungtyniauja antrą sezoną ir didžiąją savo laiko dalį Lietuvoje yra vienas komandos lyderių. Prieš penktadienio rungtynes Pirėjuje centras davė interviu portalui „Eurohoops“, kuriame aptarė gyvenimą Kaune, tobulėjimą pas Šarūną Jasikevičių ir savo paties ateitį.

Dar praėjusio sezono viduryje aukštaūgis sulaukė pasiūlymo iš kauniečių pratęsti kontraktą su klubu. Pats žaidėjas pripažino, jog jam tai buvo labai svarbu.

„Visos savo karjeros Europoje metu turėjau tik trumpalaikius kontraktus, tad gavęs pasiūlymą iš „Žalgirio“ negalėjau jo paleisti. Aš norėjau čia likti, komanda irgi manęs norėjo, tad interesas buvo abipusis“, – kalbėjo amerikietis.

Aukštaūgis taip pat teigė, jog gyvenimas Kaune jam patinka.

„Čia viskas panašiai, kaip mano gimtajame Jutos mieste, tik gal žiemos kiek šaltesnės, bet žmonės tikrai puikūs“, – šypsojosi Daviesas, čia pat pasidžiaugęs ir „Žalgirio“ organizacija bei fanų baze.

„Organizacija čia yra aukščiausiame lygyje, visi procesai suplanuoti iki smulkmenų, viskas labai profesionalu, – pagyrų negailėjo aukštaūgis.

Mūsų fanai taip pat yra nuostabūs, palaiko mus net ir sunkiausiomis akimirkomis. Mūsų arena turbūt yra garsiausia visoje Eurolygoje, taip pat išskirčiau „Fenerbahce“, „Olympiacos“ ar „Panathinaikos“ arenas, ten žaisti taip pat labai sunku“, – pabrėžė centras.

Vienas pagrindinių tvarkos klube iniciatorių – vyriausiasis ekipos treneris Šarūnas Jasikevičius. B. Daviesas neabejoja, kad jam gerai nepaisant to, kur jis nuspręs tęsti savo karjerą.

„Jis yra puikus treneris ir manau, jog bus sėkmingas bet kur. Jam bus nelengva palikti Kauną, čia jis turi visų aplinkinių palaikymą, tad manau, jog jam bus sunku išvykti kitur“, – sakė Daviesas.

Pats aukštaūgis per daug toli į savo ateitį taip pat nesižvalgė.

„Šiuo metu esu susikoncentravęs į dabartinį sezoną, o vėliau dalykai susidėlios, padedamas agento priimsiu geriausią sprendimą. Nors,žinoma, NBA visada buvo mano tikslas“, - kalbėjo legionierius.

Pokalbio pabaigoje jis buvo paprašytas palyginti skirtumus tarp Eurolygos ir NBA. Čia atsakymo ilgai galvoti nereikėjo.

„NBA vyrukai yra daug fiziškesni, nuo įžaidėjo iki vidurio puolėjo visi yra labai atletiški. Žinoma, atletiškų žaidėjų yra ir Eurolygoje, tačiau JAV tokie sudaro didžiąją dalį visų sportininkų", – abi lygas vertino Daviesas.

Pilnas žalgiriečio interviu – žemiau:

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt