2019.03.31 20:39

Krepšininkus dėl nuovargio teisinęs Jasikevičius: galvos nelabai veikė

LRT.lt2019.03.31 20:39

Vieną varžovą po kito nukaukantis Kauno „Žalgiris“ iškovojo eilinę pergalę LKL pirmenybėse įveikdami Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus 85:63.

Lemiamą persvarą kauniečiai susikrovė ketvirtajame kėlinyje, kai technine pražangą buvo nubaustas „Lietkabelio“ strategas Nenadas Čanakas, o Artūro Milaknio vedami žalgiriečiai 2 minučių atkarpą laimėjo 14:0.

Snaiperis iš viso pelnė 20 taškų. Deonas Thompsonas pridėjo 14 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

LKL čempionų vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius po pergalės teigė besidžiaugiantis, kad lėtai mačą pradėję rungtynėms įsibėgėjus jo auklėtinių žaidimo kreivė kilo.

„Džiugu, kad pavyko pratęsti pergalių seriją. Nelabai daug tikėjomės šiandien, žaidėjai nemažai jėgų išeikvojo Pirėjuje. Svarbiausia mums buvo laimėti, tą padarėme ir gerai, kad visi gavo pažaisti“, – dėstė Š. Jasikevičius.

Nepaisant įtikinamos pergalės, krepšinio specialista žalgiriečiams vis tiek turėjo priekaištų dėl žaidimo gynyboje.

„Manau, kad problemos buvo toliau nuo krepšio, jie pasinaudojo mūsų kai kuriomis problemomis. O vienintelė problema, kad darėme daug klaidų, ir antrą, ir trečią, ir ketvirtą kartą. Dėl to buvo neramu. Kaip ir daugumoje rungtynių koncentruojamės į gynėjus, nors šiaip gynyboje dirbome neblogai. Tai parodo, kad jie pelnė 63 taškus, o ir pataikymo procentai prasti.

Lengvų rungtynių nesitikėjome. Žaidėjai išėjo su neblogu mentalitetu, suprato, kad nebus lengva su „Lietkabeliu“. Tik galvos nelabai veikė. Emociškai buvo labai sunku. Vakar pusę dienos keliavome, reikia ir juos suprasti.“, – pasakojo Š. Jasikevičius.