Sportas

2019.03.31 20:32

Chaotiška lenktynių pabaiga pasinaudojęs Hamiltonas triumfavo Bahreine

LRT.lt 2019.03.31 20:32

Pasinaudojęs tuo, kad su techninėmis problemomis susidūrė ilgą laiką pirmavęs Charlesas Leclercas, pergalę Bahreine vykusiose F-1 lenktynėse iškovojo „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas, praneša F-1.lt

Minėtasis C. Leclercas lenktynių pabaigoje prarado poziciją ir antrajam „Mercedes“ pilotui Valtteri Bottui, tad turėjo pasitenkinti trečia vieta.

Kvalifikacijos nugalėtojas C. Leclercas po starto prarado dvi pozicijas, bet sportininkas greitai aplenkė V. Bottą, Sebastianą Vettelį ir susigrąžino pirmą vietą.

Tuo tarpu po paskutinių sustojimų S. Vettelis dėl pozicijos kovojo su L. Hamiltonu. Vokietis ketvirtame posūkyje apsisuko ir prarado ne vieną poziciją. Lyg to būtų negana, vokietis, važiuodamas pasikeisti padangų, nulaužė savo priekinį sparną. Vėliau S. Vetteliui pavyko aplenkti kelis varžovus ir finišuoti penktoje vietoje.

V. Bottas po starto sugebėjo pakilti iki antrosios vietos, bet vėliau lenktynėse negalėjo prilygti greičiu „Ferrari“ pilotams bei komandos draugui L. Hamiltonui. Pasinaudojęs S. Vettelio ir C. Leclerco nesėkmėmis, suomis finišo liniją kirto antras.

Pirmoje lenktynių pusėje į kovą dėl pozicijos su Maxu Verstappenu stojo „McLaren“ pilotas Carlosas Sainzas. Kovoje nepavyko išvengti kontakto, po kurio C. Sainzas buvo priverstas atlikti neplanuotą sustojimą.

Sėkmė šį kartą labiau lydėjo kitą „McLaren“ pilotą Lando Norrisą, kuriam pavyko išvengti didesnių problemų ir finišuoti šeštoje vietoje.

Kai lenktynių pabaigoje su techninėmis problemomis susidūrė abu „Renault“ pilotai, trasoje pasirodė saugos automobilis, paskui kurį važiuodami ir finišavo visi sportininkai.