2019.03.31 18:14

Italijoje „Napoli“ sutrypė „AS Roma“ vienuolikę, „Lazio“ vejasi lyderių ketvertuką

LRT.lt2019.03.31 18:14

29-ajame Italijos „Serie A“ lygos ture antrąją vietą užimantis „Napoli“ svečiuose 4:1 (1:1) sutrypė į pirmąjį ketvertuką besikabinančius „AS Roma“ futbolininkus.

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau antrąją rungtynių minutę. Simone Verdi perdavimas lyg karštas peilis sviestą ištirpdė visą Italijos sostinės ekipos gynybą. Kamuolį vienu lietimu į vartus pasiuntė Arkadiušas Milikas ir anksti išvedė „Napoli“ vienuolikę į priekį.

Prieš pat teisėjui paskelbiant pirmosios pusės pabaigą, Mario Rui sužaidė ranka baudos aikštelėje ir arbitras parodė į 11 metrų žymą. Diego Perotti šaltakraujiškai nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą prasidedant pertraukai.

Antrąją mačo dalį „Napoli“ pradėjo motyvuoti – jau 50-ąją minutę Jose Callejonas iš dešiniojo krašto nukreipė kamuolį tolimojo virpsto link, o ten perdavimą „uždarė“ ir svečius į priekį išvedė Driesas Mertensas.

Jau po kelių minučių kontraatakos metu Fabianas Ruizas su kamuoliu perbėgo kone visą aikštę, baudos aikštelėje atrado S. Verdi, kuris turėjo laiko susistabdyti kamuolį ir smūgiuoti taip, kad vartininkui nebeliktų jokių vilčių.

Paskutinįjį mačo įvartį 81-ąją minutę po chaoso baudos aikštelėje įmušė Aminas Younesas ir užtikrino pergalę po nuostabaus „Napoli“ pasirodymo antroje mačo dalyje.

Neapolio ekipa turi surinkusi 63 taškus ir nuo trečioje vietoje esančių Milano „Inter“ futbolininkų yra atitrūkę per 10 taškų. Pirmoje vietoje – Turino „Juventus“ su 78 taškais.

Paskutiniajame savaitgalio mače ginklus surėmė Romos „Lazio“ ir Milano „Inter“ ekipos.

Vienintelį mačo įvartį 13-ąją minutę pelnė Sergejus Milinkovičius-Savičius. Kamuolį iš kairiojo baudos aikštelės kampo link tolimojo virpsto pakėlė Luisas Alberto, o serbui beliko galva nukreipti kamuolį į vartus.