Naujienų srautas

Sportas2019.03.31 08:11

Kristapas Porzingis apkaltintas išprievartavęs kaimynę vos kelios valandos po sunkios traumos

LRT.lt 2019.03.31 08:11

Krepšinio pasaulį šiąnakt sudrebino skandalas – kryžminių kelio raiščių trūkį besigydančiam Kristapui Porzingiui pareikšti kaltinimai išprievartavus merginą, praneša ESPN.

Kaltinimai daliai gerbėjų atrodo įtartini – mergina teigia, kad buvo išprievartauta 2018 metų vasario 7-osios naktį. Tą pačią dieną, vos prieš kelias valandas, latvis nusitraukė kryžminius raiščius, dėl kurių vis dar negali grįžti į aikštę.

Anot aukos, latvis naktį užėjo pas ją į svečius, o netrukus pakvietę ją grįžti pas jį į tame pačiame pastate esančius apartamentus. Teigiama, kad ten aukštaūgis ir išprievartavo kaimynę.

Mergina taip pat teigia, jog latvis jai pasiūlė 68 tūkst. JAV dolerių už tylėjimą ir dėl to ji į policiją nesikreipė ilgiau nei metus.

K. Porzingis, kuris šią žiemą buvo iš Niujorko iškeistas į Dalaso „Mavericks“ ekipą, kaltinimus neigia.

Po kelių valandų paaiškėjo, kad apie šį bręstantį skandalą vykstant deryboms dėl mainų žinojo tiek „Knicks“, tiek „Mavericks“ klubai. Apie situaciją taip pat tuo metu buvo informuota NBA lyga. 

Tai skamba kaip ypač problematiška žinia Dalaso ekipai ir jos savininkui Marcui Cubanui. Vos daugiau nei prieš metus Teksaso klubas atkreipė spaudos dėmesį, nes pasirodė informacija, kad nuo 1997 iki 2015 metų „Mavericks“ prezidentu dirbęs Terdema Ussery bendraudamas su savo pavaldinėmis nevengdavo naudotis savo padėtimi. Teigiama, kad savininkas reikalaudavo merginų užsiimti seksu, klubo kabinetuose neretai būdavo žiūrimi pornografiniai filmai.

Pats M. Cubanas teigė, kad nežinojo apie tokius poelgius jo valdomoje organizacijoje. Paprašytas komentaro dėl K. Porzingio situacijos frančizės savininkas kalbėti atsisakė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi