2019.03.31 07:13

Indianos „Pacers“ su Saboniu apmaudžiai pralaimėjo antrą naktį iš eilės

LRT.lt2019.03.31 07:13

Indianos „Pacers“ (45-32) patyrė nesėkmę antrą naktį iš eilės. Bostone vakar naktį pralaimėjusi Domanto Sabonio ekipa šiąnakt 116:121 (28:32, 29:24, 35:34, 24:31) buvo priversti pripažinti Orlando „Magic“ (38-39) krepšininkų pranašumą.

Rungtynės buvo įtemptos nuo pirmojo kėlinio pradžios beveik iki pat finalinės sirenos. Likus žaisti 2 min. 28 sek. ekipas dar skyrė tik 4 taškai, tačiau Aarono Gordono tritaškis ir D.J. Augustine'o sudėtingas metimas iš po krepšio nubraukė Indianos klubo šansus pakovoti dėl pergalės.

D. Sabonis pasižymėjo dar vienu solidžiu pasirodymu nuo atsarginių žaidėjų suolelio. Lietuvis aikštėje praleido 26 minutes, per kurias surinko 10 taškų (4/8 metimų), 6 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau padarė 4 klaidas.

Dėl ketvirtosios vietos Rytų konferencijoje kovojantiems „Pacers“ krepšininkams tai jau trečiasis pralaimėjimas iš eilės. Jų laimei, pagrindiniai Indianapolio ekipos konkurentai Bostono „Celtics“ (45-32) taip pat patyrė nesėkmę šiąnakt. Brado Stevenso auklėtiniai išvykoje 96:110 (21:17, 27:32, 22:33, 26:28) nusileido Bruklino „Nets“ (39-38).

„Magic“ ekipa kovoja dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas. Šiuo metu 9-tąją poziciją Rytuose užimantis Floridos klubas turi vienu pralaimėjimu daugiau nei aukštesnes vietas užimantys Bruklino „Nets“ ir Majamio „Heat“, taigi ši pergalė Orlando krepšininkams buvo gyvybiškai svarbi.

„Pacers“: Darrenas Collisonas 24 (10/15 metimų, 9 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius 22, Mylesas Turneris 16 (1/6 trit., 12 atk. kam.).

„Magic“: Aaronas Gordonas 23 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Nikola Vučevičius 19, Terrence‘as Rossas 16.