Naujienų srautas

Sportas2015.02.12 21:38

„General Financing“ ir „Carlsberg“ neberems Lietuvos futbolo

DELFI.lt 2015.02.12 21:38

Su įvairiomis nusikalstamomis grupuotėmis siejamas Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Julius Kvedaras tampa vis didesnė našta visam Lietuvos futbolui. Keletas Lietuvos futbolą finansiškai rėmusių verslo įmonių jau nutraukė paramą LFF, rašo portalas lrytas.lt.    

Su įvairiomis nusikalstamomis grupuotėmis siejamas Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Julius Kvedaras tampa vis didesnė našta visam Lietuvos futbolui. Keletas Lietuvos futbolą finansiškai rėmusių verslo įmonių jau nutraukė paramą LFF, rašo portalas lrytas.lt

Porą metų LFF ir A lygą rėmusi „General Financing“ patvirtino, kad traukiasi iš LFF rėmėjų gretų. „Mūsų sprendimas trauktis iš tiesų yra susijęs su įvairiais skandalais, kuriuose minimi LFF ir jos vadovo J. Kvedaro vardai, – sakė bendrovės generalinis direktorius Konstantinas Balakinas. – Šie skandalai tiesiogiai kenkė „General Financing“, kaip LFF partnerės įvaizdžiui“.

Kitas LFF palikęs partneris – visame pasaulyje žinomas „Carlsberg“ prekinis ženklas. Ilgametis Europos futbolo čempionatų, UEFA ir daugelio žinomų klubų (pvz. legendinis „FC Liverpool“) bei lygų rėmėjas į Lietuvos futbolą atėjo dar 2007-aisiais.

Nei „General Financing“, nei „Carlsberg“ vadovai neatskleidė, kokių pinigų joms pasitraukus neteks LFF, tačiau abiem atvejais sumos turėtų siekti šimtus tūkstančių litų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi