2019.03.30 18:53

Gražių įvarčių kupiname mače – Mančesterio „United“ pergalė

LRT.lt 2019.03.30 18:53

Šeštadienį į ketvirtąją vietą Anglijos „Premier“ lygoje pakilo Mančesterio „United“. „Raudonieji velniai“ namie 2:1 (1:0) įveikė „Watford“ ekipą.

Pirmasis įvartis krito 28-ąją mačo minutę po nuostabaus Luke'o Shaw perdavimo Marcusui Rashfordui, apibėgusiam varžovų gynybą. Puolėjui teliko paridenti kamuolį šalia išbėgančio vartininko ir sėkmingai uždaryti gražią ataką.

Antrojo Mančesterio futbolininkų įvarčio teko palaukti iki 72-osios minutės. Jesse Lingardas pasiuntė žemą skersą kamuolį vartų link. Ten Anthony Martialis buvo suklupo, tačiau galiausiai sugebėjo prišokti prie kamuolio ir pasiųsti jį į vartus.

90-ąją rungtynių minutę „Watford“ futbolininkai sugebėjo sušvelninti rezultatą. Abdoulaye Doucoure lyg pro stovinčius apėjo visą varžovų gynybą ir pasiuntė kamuolį į vartus. Vis dėlto, tai aikštės šeimininkai apsigynė likusias kelias minutes ir iškovojo pergalę.

Po šios pergalės „United“ yra surinkę 61 tašką ir užimą ketvirtąją vietą „Premier“ lygoje. Už jų – Londono „Arsenal“ futbolininkai, kurie dar nežaidė šio turo mačo.

Rezultatai:

„Man Utd“ 2 – 1 „Watford“
28' [1 – 0] Marcusas Rashfordas
73' [2 – 0] Anthony Martialis
90' [2 – 1] Abdoulaye Doucoure

„Brighton“ 0 – 1 „Southampton“
53' [0 – 1] Pierre'as-Emille'is Hojbjergas

„Crystal Palace“ 2 – 0 „Huddersfield“
77' [1 – 0] Luka Milivojevičius (11 m. baudinys)
88' [2 – 0] Patrickas Van Aanholtas

„Leicester“ 2 – 0 „Bournemouth“
11' [1 – 0] Wesas Morganas
82' [2 – 0] Jamie Vardy

„Burnley“ 2 – 0 „Wolves“
2'   [1 – 0] Conoras Coady (į savus vartus)
77' [2 – 0] Dwightas McNeilas

„West Ham“ 0 – 2 „Everton“
5'   [0 – 1] Kurtas Zouma
33' [0 – 2] Bernardas