2015.02.20 17:15

Klaipėdos „Atlanto“ ir Armėnijos klubo akistata Kipre baigėsi lygiosiomis

BNS2015.02.20 17:15

Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes antrojoje treniruočių stovykloje Kipre.

Lietuvių varžovais buvo Armėnijos aukščiausioje lygoje 6-ąją vietą tarp 8 komandų užimanti Jerevano „Mika“, o komandų dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Pasak uostamiesčio ekipos pranešimo, klaipėdiečiams sėkmingai susiklostė pirmosios minutės. Jau 5-ą minutę po Roberto Vėževičiaus smūgio kamuolys atsidūrė varžovų vartuose.

Po įmušto įvarčio Konstantino Sarsanijos auklėtiniai nemažino tempo. 20-ą minutę Armėnijos klubo baudos aikštelėje buvo pargriautas „Atlanto“ puolėjas Andrejus Paniukovas. 11 m baudinį realizuoti ryžosi pats nukentėjusysis. Padvigubinti skirtumo legionieriui iš Rusijos nepavyko – vartininkas atrėmė smūgiuotą kamuolį.

Kito įvarčio teko laukti ilgai – iki 70-os minutės. Varžovams pavyko išlyginti rezultatą, kai „Atlanto“ marškinėlius jau mūvėjo komandos jaunimas ir naujokai.

Klaipėdos ekipos treneris K. Sarsanija liko patenkintas komandos žaidimu: „Futbolininkai stengėsi, kovojo, sukūrė nemažai pavojingų progų įvarčiams. Žaidimas kiek išsibalansavo, kai padarėme aibę keitimų“.

Vasario 22 dieną klaipėdiečiai sužais dar vienerias kontrolines rungtynes su Pietų Korėjos „Daegu“ vienuolike. Neseniai – pirmojoje „Atlanto“ treniruočių stovykloje Kipre – lietuviai ir korėjiečiai sužaidė taikiai – 1:1.