2019.03.29 23:55

Rezultatyvių perdavimų rekordą pagerinęs Micičius su „Anadolu Efes“ patiesė „Baskonia“

LRT.lt2019.03.29 23:55

Ketvirtąją vietą jau kiek anksčiau Eurolygos reguliariajame sezone užsitikrinusi Stambulo „Anadolu Efes“ (19-10) ekipa išvykoje 102:92 (30:26, 18:27, 26:14, 28:25) įveikė Vitorijos „Baskonia“ (15-14) krepšininkus. Susitikime vienas turkų ekipos pergalės kalvių – buvęs žalgirietis Vasilije Micičius atliko net 11 rezultatyvių perdavimų.

Po šios „Baskonia“ nesėkmės prieš lemiamą Eurolygos reguliariojo sezono turą Vitorijos ekipa užima 6-ąją poziciją. Tiek pat pergalių kaip ir Ispanijos ekipa yra iškovojusi Atėnų „Panathinaikos“ komanda. Tiesa, Vitorijos ekipa žemiau aštuntosios pozicijos net ir pralaimėjusi paskutiniame ture Maskvos CSKA klubui jau nebenukris.

Trečiojo kėlinio pradžioje dvikovoje Vitorijoje šeimininkai dar pirmavo 7 taškų skirtumu – 55:48. Tiesa, 8 taškus ketvirtyje surinkęs svečių žaidėjas Tiboras Pleissas vedė savo ekipą į priekį, kuri ketvirtį laimėjo dviženkliu skirtumu, ir susikrovė persvarą – 74:67.

Lemiamo kėlinio metu „Anadolu „Efes“ aukštaūgis T. Pleissas pridėjo dar 11 taškų, o Turkijos klubas įtvirtino pranašumą ir iškovojo pergalę.

Stambulo „Anadolu Efes“: Tiboras Pleissas ir Adrienas Moermanas po 21, Shane`as Larkinas 19.

Vitorijos „Baskonia“: Luca Vildoza 23, Shavonas Shieldsas 16, Johannesas Voigtmanas ir Jalenas Jonesas po 13, Darrunas Hillardas 12.