Naujienų srautas

Sportas2019.03.29 16:29

Žurnalistę pabučiuoti interviu metu nusprendęs bulgaras sulaukė bausmės

LRT.lt 2019.03.29 16:29

Boksininkas iš Bulgarijos Kubratas Pulevas sulaukė bausmės už savo išsišokimą interviu metu su „Vegas Sports Daily“ žurnaliste Jennifer Ravalo. Po šeštadienį JAV vykusios dvikovos su rumunu Bogdanu Dinu sunkiasvoris boksininkas, kalbintas žurnalistės, staiga prieš moters valią ją pabučiavo į lūpas. Dėl tokio elgesio buvo sustabdyta bulgaro licencija, skelbia BBC.

Pulevo teigimu, boksininkas ir žurnalistė buvo jau anksčiau pažįstami, tačiau moteris tvirtina, jog su bulgaru ji pirmą kartą pasimatė tik likus dienai iki dvikovos. Jau kiek vėliau J. Ravalo advokatė Gloria Allred paskelbė, jog tokie sportininko veiksmai buvo „neprašyti ir neteisėti“.

Sunkiasvoriui boksininkui buvo liepta pasirodyti prieš Kalifornijos valstijos atletų komisiją (CSAC), kurios teigimu šis incidentas bus „rimtai įvertintas“. Be to, CSAC teigia, jog boksininkas „prieš atgaudamas licenciją turės pasirodyti prieš komisiją ir parodyti, jog atitinka visus pagarbaus elgesio principus“.

Surengtoje spaudos konferencijoje J. Ravalo teigė, jog jautėsi „pažeminta“ bei „pasišlykštėjusi“. Moteris tvirtina, jog po K. Pulevo veiksmų „jautėsi sukrėsta ir nežinojo, kaip reaguoti į situaciją“.

Pasirodo, jau po įvykusio interviu sportininkas, žurnalistės tvirtinimu, „sugriebė moters sėdmenis abiem rankomis bei nuėjo besišypsodamas“.

Bulgaras teigia, jog žurnalistė vėliau atvyko į vakarėlį, surengtą jo iškovotos pergalės prieš Rumunijos sporitininką progą.

„Vazido klipe matote, jog po bučinio mes pasijuokėmė iš to ir padėkojome vienas kitam. Nėra čia ką daugiau apie tai kalbėti“, – cituojamas boksininkas.

Moteris savo ruožtu kalbėjo, jog minėtame vakarėlyje apsilankė, nes turėjo progą pakalbinti daugiau sportininkų. Be to, K. Pulevas elgėsi „lyg nieko nebūtų nutikę“ ir vėliau prašė ištrinti bučinio epizodo vaizdo medžiagą.

Žurnalistės advokatė G. Allred su savo kliente siekia, jog sportininko licencija būtų sustabdyta.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi